Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Bu cumartesi biraz duygusal olarak dengesiz olmaya eğilimlisin, biraz kafan karışabilirsin. Ruh halindeki dalgalanmaların düşünüldüğünde daha iyi olur. Kötümserlik, iyimserlik gibi, bulaşıcıdır. Unutma.

Bir coşku ve sevinç havası, işlerinizi ilerletmek için en çok ihtiyaç duyduğunuz şeydir, çünkü eğer siz dışsal koşullar tarafından taşınmanıza izin verirseniz, üzücü olabilirsiniz ve bu, yardımcı olmaktan uzak, acıtır. Negatif sallayın, derin nefes alın, şimdi yaşayın.aslan burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Diğerleri direk. Mutabakatlar öngörülür – eğer kavgalar ya da ayrılıklar olsaydı – ve eğer olmasaydılar, o zaman sizi bekleyen gece tutkulu tabelaya yakışır şekilde sevgi yoğunluğundan dolayı sevinirler.

Sağlık
Mevcut gezegensel nüfuzla, imzanızda hafife almamanız gereken güçlü bir enerji girişi vardır. Bunu kullanmak için fiziksel egzersizler yapın, spor yapın, spor salonuna gidin ya da dışarıda iyi bir yürüyüş yapın.

İş
Projelerinizi işinize taşımak ve iyi bir iş yapmak veya sözleşme imzalamak için doğru yolda olacaksınız. Ancak, sorun yaratabilecek çok çatışan bir ortakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Takdir ve sosyal dokunuş ile hareket eder.

Para ve Şanslar
Astrolojik ufkunuzda yoğun ekonomik büyüme dönemleri belirsiz ve yakında finansal kaynaklarınızı artıracak teklifler, teklifler ve davetler alacaksınız. Elde edilen parayı boşa harcamayın ve akıllıca yatırım yapın.