Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Şubat 2018

Aşk
Çelişkili arzularla canlandırılacaksınız. Nefes veren maceralarını yüksek sesle hayal ederken evlilikten istikrar arayacaksınız. Aslında tam olarak ne istediğinizi bilmeyeceksiniz, çevrelerinde kafesli bir canavar gibi dolaşacaksınız.

Tek, bugün, işler ters gitmeyecek çünkü kalbiniz de kötü gitmeyecek. Gezegenler sizi uyaracak ve büyük bir tutku olan büyük sevgide hiç şüpheye düşmeyecek. Hayalleriniz için bazı yanılsamalarınızı saklayın, ancak gerçeğe dokunmayın.aslan burcu günlük burç yorumu 7 şubat 2018

Para
Pluton, diğer gezegenlerle astral birleşim oluşturmazsa, bütçenizi geçmiş olmadan yönetebilir olmalısınız. Sert darbelerden korunmuş olarak, tereyağı ıspanağa koymak için şansa güvenemezsiniz.

Sağlık
Çaba gösterin, yalnızca kendinize güvenin ve hareket etmeden önce kendinizle barış yapmaya başlayın ve şeklinizi iyileştirin: Bu, yıldızların şu anda sizin için yönlendirildiği mesajıdır.

İş
Bugün iş yerindeki rekabet riskleri. Bu küçük sınıflamaların üstünde kararlı bir şekilde durun. Ancak eleştirmenlere ödünç vermeyin; Aksi takdirde sizi özlemeyeceğiz ve utanmış olabilirsiniz.

Aile
Geçiş yaşadığınız günde odağı çok önemli olacak. Herkes size karşı iyi bir şekilde cezalandırılacaktır. Çok fazla ilgisizlikten ötürü canınızı sıkmaktan kaçınınız.

Gerçeği söylemek gerekirse, yeterince duygusalsınız, ancak belirli bir tevazu genellikle yeterince gösteri yapmanızı engelliyor. Sevdiklerinizle daha sıcak, daha sıcak olmaya çalışın.

Sosyal hayat
Bu gün seni rahatsız edecek, sizi zorla zorlayacak bazı endişeler ya da uyuşmazlıklar ortaya çıkacaktır. Heyecan ve caydırıcılık arasında salıncaksınız, çünkü olayları denetleyemezsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.