Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Haziran ayının bu ilk günlerinde, hayata karşı yeni bir tutumun, elinizden kaçan ve sizi tamamen kendi lehinize çeviren başka bir duruma adadığınız bir durumu değiştirmenize nasıl izin vereceğini fark edeceksiniz. İyi bir astral ton içindesiniz ve bu anlarda yaptığınız şeyler hem iş hem de sosyal yaşamınız üzerinde olumlu bir etki yaratacak.

Cahil insanlardan uzak dur Aslan. Aptallığın genellikle zekadan daha büyüleyici olduğunu unutmayın, çünkü zekanın sınırları vardır, ama aptallık onları tanımıyor, aptalın sınırı yok! Böyle insanlarla ilişki kurar ve birlikte olursanız, bu size hiçbir şey katkısı yaratmazsa, sonuçlar size zarar verir.aslan burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Nasıl yapacağını bildiğini hissettiğini söyle, Aslan. Duygularınızı açıkça ifade edin ve sevdiğiniz kişiye sarılmaya, öpülmeye veya hassasiyet ifadelerine dikkat etmeyin. Kendiliğinden, hassas ve hassas tutumunuz yakın zamanda siz ve eşiniz arasında ortaya çıkan her türlü sorunu çözecektir.

Sağlık
Evden çık, seni saran hayati enerjiden yararlan. Bu hafta sonu geçmekte olan kapılardan geçerken, sizi evinizden çıkmaya ve sağlığınız için karlı bir şey yapmaya iten son derece faydalı bir iç enerji tarafından istila edileceksiniz. Farklı bir şey yap, sinirlerini tazeleyeceksin.

İş
Zihninizi yaratıcı bir şekilde kullanın, başkalarına empoze etmeyin. Bir sezginiz varsa, kendiniz için saklayın ve işinize uygulayın, ancak sonuçlar verimsiz olacağı için diğer iş arkadaşlarınızla tartışmayın. Bu gün, üçüncü şahıslardan ödün vermemek için sizin tarafınızdan çok fazla takdir yetkisi gerekiyor.

Para ve Şans
Unutmayın ki servet çoğu zaman kaptanı olmayan gemilere ulaştı. Kaynaklarınızı akıllıca yatırım yapın. Neyse ki sezgileriniz sağduyunuzla el sıkışıyor ve ekonomik hedeflerinize kararlı bir şekilde ilerlemeyi başardınız. Yaşamınız yeni etkili arkadaşlıklar ve Haziran ayının bu ayında sizin için çok faydalı olacak kısa vadeli bir yatırım olasılığı ve bir sonraki doğum gününüz olacak.

Bugün Aslan Burçları 9 Haziran 2019’da

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yoğun.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Büyük zihinsel berraklık ve geleceğin vizyonuyla başınıza gelen iyi fikirler.
Günümüzde Aslan burcundaki tehlikeli eğilim: İçimde beni coşku ve neşeye sürükleyen olumsuz ya da hayal kırıklığına uğratan düşünceler.
Nelerden kaçınmalıyım?: Kulaklarıma ulaşan bir söylenti yay ve kontrol etmeden doğru bir şey ver.

Aslan Aşk Burç ve Bugünkü Çift Yaşam Bugün 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: eşiniz Koç ve Yay burcu gibi bir yangın tabelasının yanı sıra Kova – hava öğesinin havasında, ancak tam tersi olduğunda sizin için çok iyi geçecektir.
En gergin ilişki: Gerginlikler Akrep ve Balık gibi su işaretleriyle ve Oğlak burcunda ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: özellikle Yay burcunda ve ayrıca Kova ve İkizler gibi havayla ateşin diğer unsurlarıyla uyumlu bir tondasınız.
Eğer bekar ya da bekarsanız: başkalarına ilham verdiğiniz duyguları gerçekleştirmeye cesaretlendirilmiş hissedeceksiniz.