Aslan Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Aslan Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Aşk
Günün programında, Cupid’in oklarıyla yakalamanıza izin vermek için çok açık bir istek! Mesleki ve aile sorumlulukları nedeniyle sevdikleriyle ilgilenme vakitleri veya fikri yok olanlarınız bile, onların ivme kazanacaktır.aslan günlük burç 2 subat 2018

Yalnız iseniz, Mars sizi diğer cinsiyetteki kişilerin cazibesine duyarlı hale getirecektir. Venüs yardımıyla, onarılamaz bir şekilde aşık olacaksınız.

Para
Çok riskli mali işlemlerden kaçının. Nesnellikten yoksun olacaksın ve adımları yakmak isteyeceksin. Birçok unsur dezavantajı ile oynuyor ve ciddi sıkıntı çekebilecek şeyler olabilir.

Sağlık
Mars’ı armonik açıdan zenginleştirecek yumrukla, başarı isteği, işinizde olduğu gibi özel hayatınızda daha fazla yer almanızı teşvik edecektir. Ulaşılabilir hedefler belirlediğinizden emin olun. Kendinizi tüketme riski altında olmak için çok iddialı olma.

İş
Kariyeriniz merkezi bir aşamaya gelecektir. Jüpiter iyi seçimler yapmanıza yardım edecek ve birkaç şanslı çekime değer olacaksınız.

İşinizde ilerleme kaydetmek için bu günden faydalanacaksınız, çünkü şanslı yıldız Jüpiter, diğer yıldızların yararlı etkilerini artıracak ve muhtemelen zararlı olabileceklerini hafifletecektir.

Aile
Mükemmel bir aile iklimi, mükemmel stabilite ile işaretlendi. Sevdiklerinizle diyalog ve anlayışın altındaki ilişkileriniz kolaylaşacaktır.

Çocuklarınızla, yumuşaklık ve otoriteyi, elde edilmesi güç olan ve nihai olarak en çok ihtiyaç duyacakları bir kokteylle dengeyi kurabileceksiniz.

Sosyal hayat
Dostluk sektöre etki eden Güneş ve Mercury, bu alanda büyük mutluluklar vaat ediyor. Toplantılar, davetiyeler, sonsuz telefon görüşmeleri. çok yoğun bir sosyal yaşam yaşayacaksınız. Bazılarınız daha yaşlı biriyle ilişki kurarken diğerleri duyguyla uzun süredir kayıp bir arkadaş bulacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.