Aslan Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Aslan Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Mükemmel bir etki, projelerinize enerji verir, arzunuzu artırır, bir iş kurmanız için size güç ve cesaret verir. Yabancı ülkelerle veya yüksek kürelerle temas, evriminize elverişlidir. Yukarıdan gelen şeyleri göz önüne alarak, daha ileriden, durumu genel olarak görüyorsunuz ve akıllıca davranıyorsunuz.

Aşk
Cennetsel gurme teklifinin tadını çıkarın ve gökyüzünün bağlantılarınızı aydınlattığını ve birlikte yaşamanın cömertçe karmaşıklığını ve tatlılığını sağladığını bilin. İyi ortak kararlar almak ve mutlu nezaket altında geleceği dört gözle beklemek için kesinlikle faydalanırsınız. Cennet diyaloğu açarak ve çiftler içinde iletişimi kolaylaştırarak trendi güçlendirir.aslan haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Profesyonel yükselişiniz artık düşmüyor! 10 Haziran’ın bu haftası sizindir, üstlendiğiniz her şeyi başardınız, becerileriniz oybirliğiyle kabul edildi, size olan güveniniz sarsılmaz. İsterseniz her şeyi alabilirsiniz, sizi dinleriz, çünkü sizi uygun değerde, uygun yerinizde kabul ederiz. Mesleki yaşamınız en güçlü ışınımını beklemek üzere, zevkinizi mahvetme!

Bu, bir işte çalışmaya başlamanız veya faaliyetlerinizi artırmanız için mükemmel bir etkidir. Aynı zamanda rutininiz ile derin istekleriniz arasında daha iyi bir anlaşma bulmak için bir fırsattır. Bütün bu güzel şeyler parti yapmanıza neden oluyor, fakat zararlı aşırılıklara dikkat ediyor.

Para ve Şans
Haftanın başından itibaren, her şey yolunda, hesaplar gelişiyor, orada kalmadan, mali durumunuzu hızlıca inceliyorsunuz. Masraflar konusunda çok vicdani, baskıyı kaldırabilirsin, o zamana kadar aşırılıklardan ve zorlayıcı alımlardan kaçınmayı başardın, şimdi hiçbir şey seni zevk almanı engellemiyor. Hayal kırıklığı yok, kısıtlama yok, bu güzel zamanın tadını çıkar.

Sağlık
Bu hafta her şeyi rahatlama ve sükunete sokuyorsun, olaylardan geri adım atmaya karar veriyorsun, stres yok, tatlılıktan başka bir şey yok. Hiçbir şey programlamazsınız, oldukça başarılı olduğunuz anın isteklerine göre yaparsınız. Sadece istediğin zaman hareket ediyorsun, sağlıklı ve dengeli besleniyorsun, tepesin, spor ayakkabıların içinde.