Balık Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Ay’ın dünya elementi üzerindeki etkisi, sizinki suya benzer, sizin için ilginç yönleri sunar. Değerlerde bir değişiklik olur ve daha önce neyi anlamadığınızı anlarsınız. Bazıları artık belirli bir kişiye bu kadar ilgi duymadıklarını keşfedecek ve onları memnun etmeyen ve aşk duygularını serinletici kusurlar bulmaya başlayacak.

Diğerleri ise, ilişkilerini sağlamlaştırıyor ve anladıkları kişiye daha güçlü katılmaya karar veriyor. Genel olarak bir yenileme, hataların düzeltilmesi ve yeni yolların farkındalığının bir döngüsündesiniz.balık burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Salı günü başlayacak olan bu astral döngü romantik gezilerle ilişkiliydi, o yüzden hazırlanın çünkü en iyisi henüz gelmedi. Gelecek hafta, dönüştürücü olacak ve aşık olacak.

Sağlık
Önemsemeniz karşılığını verir ve dayattığınız bu ritmi sürdürürseniz, sağlığınızı, ideal kilonuzu ve figürünüzü koruyabilirsiniz. Her şeyin tadını çıkarın, ancak ölçülü olun ve iyi bir sindirimin tadını çıkarın.

İş
İş başarısı elde etmek için işbirliği anlayışınız çok önemli olacaktır. Bir meslektaştan gelen önseziler, deneyim ve bilginizi çok karmaşık bir göreve uygulayabileceğiniz bir sonraki çalışma haftasında çok yararlı olacaktır.

Para ve Şans
Geliriniz artacak ve bugünden itibaren çok önemli ekonomik gelişmelerin işaretlerini görmeye başlayacaksınız. En olumlu olanı yasal düzeyde gerçekleşir, davadaki paradan bir yanıt alırken, yakında neye ihtiyacınız varsa elinizde olacak.

Günlük Burç Günlük Balık Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: yoğun.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: sizden daha fazla deneyime ve bilgiye sahip olanları dinleyerek öğrenme şekliniz.
Bugünün Balık burcundaki tehlikeli trendi: üzücü hatıraların hediye almanı engellemesini sağla.
Nelerden kaçınmalıyım?: Bana sonuç vermeyen bir yol izlemeye devam etmek.

Balık Günlük Aşk Burçları ve Çift Yaşamı Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz Yengeç ya da Balık gibi bir su işareti ise, bu Salı günü sizin için çok iyi gidecektir.
En gergin ilişki: Aslan’la olma eğilimindedir.
Şu andaki uyumluluğunuz: elementiniz su ve yeryüzü belirtileri ile çok iyi, Aslan ve Yay ile düzenli, Koç ile karmaşık.
Bekar veya bekarsanız: Balık burcunuzun atasöz empati, yani kendinizi başkalarının yerine koyarsanız, şu anda sizi düşünenleri birleştirecek faktör olacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.