Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Nisan ayının ilk günü boyunca Piscean tabelasını kaplayan gezegensel enerjiler, varoluşsal realitenizde ümit vaat eden bir aşamaya dönüşür. Çünkü sizden yakında çalışmakta olduğunuz yerde daha iyi bir pozisyon elde etmenize yardımcı olacak bir sorumluluk üstleneceksiniz. Bir iş, onu al. Bu mevcut gezegen döneminde aşk, romantizm ve sevinç sizi kuşatır.

Aşk
Kalbinizi, yanınızda bulunan ve kararlı, kararlı bir ilişkiye başlamak veya işe yaramayacak bir şeyi bitirmek için ne yapılacağını bilmek ve doğru kararları almak için sözlerinizi beklemek arzunuzu hissedeceksiniz.balik burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Bekar, bugün aşk ve cinsiyet açısından önemli şeyler olacak. Arjeniniz sabit olacak ve tutkunuzu karşı konulmaz bir arşınla nasıl beyan edeceğinizi bileceksiniz. Ayrıca, fethetmek, boyun eğdirmek için zorunlu bir ihtiyaç hissettiğinizde hiç direnmiyor muyuz? İki mat ve cushy bir hayat? Senin için çok az! Jüpiter tarafından uyarılan, eşinizi veya partnerinizi taşıyacaksınız. Sarılın tarafı, sağlamak zorunda olacak; Aksi takdirde, başka bir yerde zevkinizi arayacaksınız!

Sağlık
Bu gelecek Nisan’da, geçmişte size zarar vermiş olan bu alışkanlıkları değiştirmeyi ve kendinizi pozitif olan ve sağlığınızı korumanıza, yaşam ritminize ve 2018 yılı başladığında çizdiğiniz planlarınıza yardımcı olacak herkese kendinizi yansıtmayı öneriyoruz.

Mars’ın etkisi altında kararlaştırıldı, daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye hazır olacaksınız. Harika bir fikir, ama her şeyden mahrum bırakarak ya da aşırı fiziksel eğitim uygulayarak çok uzaklara gitmek işe yaramaz. Kendine iyi bak, yeterli olacak.

İş
Aradığın iş çok yakın, ve eğer şimdi varsa, onunla ilgilen ve keyfine bak, çünkü sevdiğin şeyi yapmaktan zevk alırken, refahını hayatınıza yaklaştırır ve prestijini kazanırsın. İstisnai çalışma koşullarınız hakkına sahiptir. .

Eğer faaliyetleriniz doğrudan ya da dolaylı olarak siyasetle ilgiliyse, Satürn’ün desteğiyle, bugün büyük memnuniyetin tadını çıkarabileceksiniz. Herkese tezlerinizi gösterme konusunda başarılı olacağınızı hayal edin. Ayrıca, “her şeyin iki kolu vardır” gibi, tek başına gerçeği tuttuğunuzu veya belirli bir problem için en iyi çözümü bildiğinizi düşünmeyin. Politikada, her şeyden çok, alçakgönüllülüğün en etkili silah olduğunu unutmayın.

Para ve Şans
Ekonomik güçlükler ortaya çıktığında endişelenmeyin çünkü artık daha fazla kazanç sağlamak ve işinizi geliştirmek için enerjinizi doğru yönde yönlendirmek ya da Nisan’ın sonraki ayında yaratabileceğiniz enerjilerinizi kanalize etmek için büyük bir tondasınız.

Plütonun kötü yönü finansal alanda bazı kargaşaya neden olabilir. Maddi durumunuz sağlıklı ise, her şey iyi olacak. Aksi takdirde risk almak zaman almaz.

Aile
Akrabalarınızdan bazılarının eylemlerine çok dikkatli olun, çünkü sinsi ya da ilgilenen manevralara karşı bağışık değilsiniz. Dikkatsizce yok olmadan yapmayın. “Canavarın sana düşeceğinden korkmadığın yolda.”

Sosyal hayat
Tekerleği size gösterecek tavus kuşu yapmak için cazip olacaksınız. Ama iyi bir taktik olmayacak. Bugün için, en azından, alçakgönüllülük çok daha karlı olacak: “İyi olduğuna inanmak ister misin? Hiçbir şey söyleme”. Size en iyi şansı vermek için, daha doğal ve uygun olun.