Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Ağustos 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Ağustos 2019

11 Ağustos Pazar günü, kendinizi hız kaybettiğinizi ve hızınıza ayak uydurmakta zorlandığınızı hissediyorsunuz. Uyku bozuklukları şeklinizi bozar, dinlenirseniz daha iyi olur, her seviyede dengeyi bulmalıdır.

Atmosfer canlandırıcı ama talepkar, rutininizde biraz sarsılıyorsunuz ve kendinizi çok çabuk bunalmış hissediyorsunuz, kendinizi küçümsemeyi bırakıyorsunuz, bu iklim bir taşıyıcı, çünkü yardımsever, sizi şaşırtmak için bir fırsat.Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Ağustos 2019

Aşk
Neşeli ve arkadaşça bir ay insan ilişkilerini ve partileri teşvik eder. Yine de bir çok zorunluluk tarafından hapsolmuş hissediyorsunuz. Birbiri ardına bir şey yapın, her şeyi halledebilirsiniz.

Çift olarak: Her gün uyumluluğunuzu kontrol edin. Kesinliğe ihtiyacınız varsa, aya güvenmeyin. İnsanları şüphe etme alışkanlığı var. Bugün, sevgi idealinizi paylaşmak istersiniz. Aynı zamanda olaylara bakmanın bir yolu.

Tek: Arkadaşlıkların ve aşkların genelde istikrarlı ve uzun sürelidir. Bugün, ay bir şeyleri sallıyor, biriyle bağlantı kurmakta zorlanıyorsunuz ya da başka bir şey. Seçimlerinizi yapmadan önce zaman ayırın.

Boş Zaman
Gelişen hayal gücünüz kontrolde kalıyor, etkileri memnuniyetle ölçüyorsunuz. Ancak, nasıl kullanılacağını bildiğiniz iyi bir doz mantık eklemeyi unutmayın. İkisinin karışımı patlayıcı olacak.

Para
Gün bir öykünme atmosferi, değiş tokuşlar ve iyi bir ruh hali ile noktalanır. Davetiye, toplantı, gösteri, gezi ve keşiflere güvenebilirsiniz. Finansal düzeyde, sonuç alırsınız, işlemler tercih edilir.

İş
Çalışma durumunuzun size çok fazla sıkıntıya neden olacağı muhtemel göründüğü için, gökyüzünün bavullarınızı doldurması, ana karayı ve karayı arzularınızın aksine gezegen spreylerinden korunan bir adada bırakma fırsatı için gidin.

Havada bir karıştırma var. Hızlanıyor, değiş tokuşlar canlı, inisiyatifler artıyor. Tempoyu takip etmek, kendinizi empoze etmek, kendinizi acele etmeden veya isyan etmeden işleri yapmak size kalmış.

Gökyüzünde bir sürü yaygara var. Bu iklim sizi son derece hassas kılar. Cımbızla almazsınız ve menteşelerinizden en ufak bir şekilde çıkmakta tereddüt etmezsiniz.

Rüya gibi mizacınıza daha iyi bir enerji bulursunuz. Ancak faaliyetlerinizde veya beklentilerinizde aşırı olabilir ve mantıklı bir hayal kırıklığı riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha esnek olmak için iyi bir egzersiz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.