Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
Eşi bölgede tahmin etmek zor zamanlar. Bu saatlerde zamansız veya sıcak kararlar almaktan kaçınmamak daha iyi olur. Ama yakında Ay güzel yönüyle, huzur, huzur, istikrar veya mevcut bağlantılar takviye getirecektir.

Eğer bekarsanız, kendinizdeymiş gibi görüneceksiniz: büyüleyici ve yorulmadan kalpten kalbe geçmeye hazır. Kendinizi bir kişiye ayırma fikri size dokunmaz. Ancak, akşamları, heyecanlı bir toplantı sizi zihninizi değiştirebilir.balik burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018

Para
Finans tarafında, Ay’a bir tekerlek takacağız. Dikkat edin, bazı yerliler bugün vergi zafiyetleri, eski borcun yeniden ortaya çıkması gibi bir duruma gelebilirler. Ne olursa olsun, koruyucu önlemler almak ve hala zamanınız olduğu sürece bir miktar para biriktirmek iyi olur.

İş
Çalışma alanında genişleme ve yaratma fırsatları bulacaksınız. Şiddetle ve cesur bir tutum benimseyerek, yıldızların sunduğu fırsatlardan yararlanmaya dikkat edin.

Sağlık
Zayıflamak eğilimi varsa, gün bir diyet başlatmak için iyi seçilmiş olacak, çünkü Satürn sizin iradenizi desteklemek için orada olacak. Sizi iyi şeylerden mahrum etmeyle değil, doğru ve sağlıklı beslenme hakkında değil. Eğer güneşdeyseniz, kendinizi çok uzun ve çok tembel bırakmayın; iyi bir güneş kremi kullanın; Her şeyden önce gözlerinizi iyi gözlük ve güneşlik kapla koruyun.

Aile
Jüpiter’in iyi akını sayesinde ailenizle çok yapıcı ilişkiler yaşayacaksınız. Yakın akrabalarınıza birçok hizmet vereceksiniz ve asansörü nasıl geri getireceğinizi öğreneceklerdir.

Sosyal hayat
Sağlamlık ve iyi bir girişim, ana varlıklarınız olacaktır. Size bazı kararlar vermeye zorlamak için size baskı yapmaya çalışacağız. Ancak aşırı derecede etkilenmeyeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.