Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Ağustos 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Ağustos 2019

Aşk
Venüs ve Satürn’ün birleşik etkisi, bilgelikle iç içe olan samimi bir sevginin kapısını açar. İlk defa, diğer yarın tarafından güvende, anlaşılmış ve desteklenmiş hissediyorsun.

Sürme yolunda iyi görünen aşk ve entelektüel bir simya. Ikinci dekanın yerlisi, kıskançlık sizi inşa etmeye götürmenin yanı sıra, genellikle taahhüdünüze düşman olduğunuz da olabilir.

Sağlık
Uranüs’ün konumu potansiyel olarak zor bir güne işaret ediyor. Sağlığınız üzerindeki etkileri tam olarak değerlendiremediğiniz için, son zamanlarda verilen bir kararın sonuçlarının netliğini taşımanız muhtemeldir.

Fiziksel formunuzu seçin ve bu durum bir daha yaşanmayacak şekilde gerekli dersleri alın. Ne zaman duracağınızı bilmek önemlidir ve başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü önemli değil, sağlığınız daima bir öncelik olmalıdır.

İş ve Para
Arabulucu nitelikleriniz önümüzdeki günlerde özellikle takdir edilecek, ancak bazı suçlamalar size de değecektir.

Düşman yaratma korkunuzun size karşı dönmesi muhtemel. Bazıları hızlı bir şekilde “taraf seçmeni” söyleyebilir. Bu bağlamda, tarafsızlık arzunuz baltalanacak ve korkaklığınız suçlanacak. Cesaret, kaç!

Aile ve Arkadaşlar
Bu gün özellikle aile düzeyinde meşgul olacağına söz veriyor. Ev V’e gelen Mars, gerçekten büyük ayaklanmalara elverişli bir ortam ilan ediyor.

Bu, hamileliği ilan etmek veya uzun bir süre hayatınızdan çıkacağını düşündüğünüz birini ziyaret etmek anlamına gelebilir. İkinci dekanın yerlileri, geleceklerini yeni bir açıdan görmelerini sağlayacak tamamen yeni bir hazırlığı alabilir. Etrafınızdaki bu yeni düzenlemeyle şaşırmış olabilecek kişilerle konuşun.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.