Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Aşk
Rutin ve alışkanlıklar çiftinize ağır ağır gelecektir! Ayrıca, sessizlik ve yanlış anlaşılmanın eşiniz, eşiniz ve sizin arasında aşılmaz bir duvar olmasına izin vermeyin.

Tutkunuzu canlandırmak için günlük rutinden kurtulmaya çalışın. Mercury’nin bugünkü konumu göz önünde bulundurulduğunda, işaretlerin tekliği egzotik aramaya yönelecek ve yurtdışından gelen her şeye cazip gelecektir. Bazıları bir gezi sırasında ruh eşini bulabilecektir.balik burcu günlük burç yorumu 12 şubat 2018

Para
İkamet değişikliği düşünülmelidir, ancak ancak çok fazla harcama yapmanız gerekmiyorsa. Bir satın alma veya kiralama sözleşmesi imzalamadan önce, hükümlerin kabul edilebilir olduğundan ve her şeyin gerçekten ne beklediğinizden emin olun.

Sağlık
Neptün’ün etrafında sıkıldığı için, her zaman mükemmel bir şekil olmayacaktır. Spor oynamak için cesaretiniz yoksa, açık havada dolaşmaya, gerekenin belirtilmesine gerek yok: iyi geceler dinlendirici bir uyku.

İş
Bu açıdan Satürn gezegeni, ulaşılması gereken hedefleri daha iyi tanımlamaya, mümkün olanı ve ne ütopyaca tanımlamaya davet ederek, riskleri dikkatli bir şekilde hesaplamak için nihayetinde alternatifler veya çözümler sunarak stratejinin anlamını artıracaktır.

Aynı zamanda, gerekli araştırma ve hazırlık çabalarını yaparak, gelecekle olan metodik bir meşguliyeti de teşvik edecektir.

Aile
Ailenle daha hoşgörülü olacaksın. Sonuç olarak, sevdikleriniz kendinizi güvende hissedecek ve diyalog daha iyi olacak. Plüton’un etkisi altında bazı yerliler, artık göremeyecekleri aileleriyle görüş alışverişinde bulunacaklar.

Sosyal hayat
Bu arada küçük bir gezi, fikirlerinizi değiştirecek ve eğlenceli buluşmalar sunacaktır.

Bu mümkün değilse, bir sonraki tatiliniz hakkında karar verebilirsiniz; çünkü başkalarının sizin tarafınızdan ne beklediğini dikkate alarak doğru tercihi yapabileceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.