Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Eğer bir ilişki içinde yaşıyorsanız, tatmin olmuş ve mutlu hissedeceksiniz. Ortağınızın formları koyduğu söylenmelidir. Her zamankinden daha fazla sevgi, tam mutluluk içinde yüzecek. Eğer dayanabilirse, mükemmel olurdu! Bekar, aşklarınız bu sefer roller coaster gibi görünecek. Hareket eden her şeyin peşinden koşmaktan çekinmeyeceksin. Dikkat et, bu trende, nerede kalp vereceğini bilmeyeceksin.

Para ve Şanslar
Temanızın parayla ilgili alanları bugün herhangi bir gezegenden etkilenmeyecektir. Finansal dengeniz değişmemelidir. Son zamanlarda çok belirsiz arkaplanlara dayanan seçimler hakkında bazı endişeleri olanlarınız bu kez daha net görüp doğru kararlar alabiliyorlar.balik burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Hayati enerjiniz, Pluto’nun türbülansı nedeniyle biraz aşağıya inecektir. Çözüm ? Günlük protein alımınızı artırın ve daha fazla uyuyun. Bu yeterli değilse, bir vitamin takviyesi size daha iyi hissettirecektir.

İş
Satürn’ün bu yönü ile, işyerinde kötü bir atmosferin hipotezini ve mesleki ve duygusal yaşam arasındaki etkileşim riskini dışlamamalıyız. İş arkadaşları arasında yüksek kıskançlık olasılığı.

Aile
Evdeki hayatı iyi göründüğünde canlandıran Merkür, bu gün evinizde dönüşüm yapmak için ideal bir zaman olacaktır. Ancak, bütçenizi aşmamaya ve özellikle kredi yapmamaya dikkat etmeniz gerekecektir.

Sosyal Yaşam
Kaotik Gökyüzü’nize bakılırsa, riskli durumlardan kaçınmak için bugün dikkatli olun, bu sayısız olacak. Fırtınalı tartışmalar, çatışan ilişkiler kaçmak. Yakın arkadaşlarınız hakkında daha fazla düşünün: Görevlerinizi ve yükümlülüklerinizi kolaylaştırarak kendinizi iyi hissettireceklerdir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.