Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Bugün ateş arzu ile yanıyor, bu yüzden dikkatli olun. Dürtülerinizi kontrol etmeye çalışın; Belki de doğal eğiliminiz, sonuçları düşünmeden başkalarına saldırmaktır. İçerideki gerginliğin arttığını fark ederseniz, kendinizi durumdan biraz ayırın ve odaklanın. Hedeflerinizi takip edin, ancak başkalarının pahasına değil.

Aşk
Kalbiniz bu gece romantik bir akşam için can atıyor ve eşiniz bir şey yapmaya hazır. Ancak kontrolünüz dışındaki koşullar planlarınıza engel olabilir ve bu gece görülmeyecek.balık burcu günlük burç yorumu 14 ocak 2019

Ne hayal kırıklığı, hayal kırıklığı ve hatta ikisi arasında sürtünme dokunuşuna neden olacaktır. Panik yapmayın. Bu his yarın yok olacak.

İş
Bugün para kazanmak için yeni ustaca fikirler üretmeniz ve belki bunları yalnızca kişisel yaşamınızda değil, işinizde de uygulayabilmeniz mümkündür. Bu, üstlerinizden tanınma kazanmanızı sağlayabilir.

Hem fiziksel hem de zihinsel olarak birçok enerji kariyerinizin işlerine yönlendirilebilir. Belki kariyerin için garip seçenekler düşünüyorsun. Sıra dışı bir şey deneyecekseniz, bu kesinlikle ön çalışmaya başlamanın tam zamanı.

Para ve Şans
Bugün, başka bir şey söylemek istediğinizde insanların size bir şey söylediği izlenimine sahip olmanız mümkün mü? Sezginiz sizi bu konuda uyaracaktır. Bu insanların kendi sorunları var ve onlarla yüzleşmeye cesaret edemiyorlar, bu yüzden kişisel olarak almayın.

Belki bugün iletişim kurma eğiliminiz daha azdır ve sorunları paylaşmak yerine içselleştirmeyi tercih edersiniz. Her şeyi objektif olarak düşünün ve devam edin.

Sağlık
Günün gezegensel yönleri sizi yakın zamanda tanıştığınız insanlarla ilişkilerinizi zenginleştirmeye zorlayacaktır; Enerjinizi onlarla paylaşmayı öğrenmek zorunda kalacaksınız.

Yeni tanıştığınız birine ilgi duymak kolaydır, ancak iş ilişkisini çalışmak başka bir konudur. Kişisel engellerinizi tanımlamaya, başkalarınınkileri tanımaya ve başkalarının bakış açılarına tahammül etmeye ve saygı duymaya çalışın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.