Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Şubat 2018

Aşk
Bir çift olarak hayatınız yenileme işaretinin altında olacak. Eşinizle veya eşinizle olan ilişkinizi kesinlikle arttırmanız gerekecek, aksi takdirde aşkınızın alışkanlıkların ağırlığı altında yorgun düştüğünü görebilirsiniz.

Tek, romantik toplantılar çok sayılacak, flörtler ve maceralar başarısız olmayacak. Bu jakuzi belki de arzularınızın bir kısmını doldurabilir, çünkü acı veren bir yalnızlık duygusu yaşıyorsunuz.balik burcu günlük burç yorumu 14 şubat 2018

Para
Şimdilik, önemli mali işlemler yapmakla ilgilenmeyeceksiniz.

Ayrıca bir emlak davasını çözmeniz gerekiyorsa çok dikkatli olun. Ama yakında yıldızlar tarafından daha iyi destekleneceksiniz.

Sağlık
Herhangi bir yaşam biçimini ihlal etmek için mevcut astral tarafsızlıktan faydalanmayın. Yorgunluk ve enfeksiyonlara karşı korunmazsınız. Ayrıca, eğer kronik bir hastalığın kurbanı iseniz, bu sefer iyi bir muamele bulacaksınız.

İş
İş tarafında, kollarınızı sıvamanın, kömüre gitmenin zamanı geldi. Defne başına uyku çekmeyin.

Görevinizin yüksekliğini göstererek, cezanızın ödül aldığını göreceksiniz. Ve yakında başarılarınız sayesinde yedeklerinizde yaşayabilirsiniz.

Aile
Eşiniz ve çocuklarınızla bugün enfes anları yaşayacaksınız. Kendiniz de dahil olmak üzere kimsenin kusursuz olmadığı bir yere koymak için çaba harcayın.

Sosyal hayat
İşte olağan ortamınızdan kurtulma ve ilişkilerinizin çevresini genişletme zamanı geliyor. Projelerinizin birçoğu arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize bağlı.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.