Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Bu, planlarınızı ileriye taşımak ve seyahat ve yasalarla ilgili işlerinizi düzene sokmak için iyi bir fırsattır. Olumlu bir aura, büyük bir irade ile, şu anda ihtiyacınız olan her şeyi durgun görünen bu projelerde başarılı olmak için kuşatıyor. Elinizi uzatmak ve yoğun bir duygusal durumdan kurtulmanıza yardımcı olacak samimi bir kişi yanınıza gelecektir.

Mars finans sektörünü etkileyecek. Onun varlığı her zaman temposunu ve harcama hacmini artırır. Ayrıca, Neptün’ün bu yönü ile, kendinizi tam anlamıyla mahvedme riski taşıyorsunuz. Öyleyse liderliği alın ve önümüzdeki haftalar için sıkı bir bütçe belirleyin. Tonik ve dinamik, bu küresel atmosfer göz önünde bulundurulduğunda şüphesiz olacaksınız. Ama enerjinizi tükenmez gibi tüketmeyin! Dikkatli olun, tümüyle ılımlı olun, aksi takdirde yaşamdan zevk almanızı engelleyecek sağlık problemleriniz olacaktır.balik burcu günlük burç yorumu 15 haziran 2018

Aşk
Aşk hayatınızda olumsuz bir şey yoktur, çünkü şimdi büyük zihinsel berraklıktan zevk alıyorsunuz ve bu iyi tutum, çözüm bulmanıza ve eşinizle ilgili zor sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Bugün itibariyle bu sorunlar geride kalacak.

Sağlık
İç belirtilere daha fazla dikkat edin ve sindirim fonksiyonlarınızda bozukluklar yaşamaya başlarsanız, yeme alışkanlıklarınızı, diyetinizi gözden geçirmeniz ve bozukluğa neden olan şeyi değiştirmenin zamanıdır.

İş
Kendinizi işinizde sürekli olarak cesaretlendiren ve kötümser fikirlerle kafanızı dolduran olumsuz kişilerin başarısızlık ve travmaları dünyasına girmenize izin vermeyin. Bu gezegen döngüsünde başarının anahtarını elinizde tutarsınız.

Para ve Şanslar
Tüm paranızı tek bir yönetime koymayın, ancak çeşitlendirin ve böylece hangisinin sizin için en avantajlı olduğunu değerlendirebilirsiniz. Çabalarınızda bulunduğunuz yönde devam edin ve kendinizi verimli yatırımlar yoluna yerleştireceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.