Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Haziran 2018

Bu gezegensel geçiş, Ay’ın sizin burcunuzdaki hareketi ile birlikte, duygusal ortamınızda bir miktar sürpriz yaratır. Aşk, bu gün sizi düşünecek ve hatırlayacağınız kestirilen telefon görüşmeleri ve temaslarından beri olağandışı ve şaşırtıcı bir dokunuşla sizi sarar.

Hayatınızla farklı bir şey yapmak için ilham vermiş hissediyorsun. Bu dürtüleri takip edin, ancak sözlerini daima hassas bir tonla tonlamak için unutma, böylece duygusal dengesini bozan uygunsuz bir şey söylemeyeceksin.balik burcu günlük burç yorumu 16 haziran 2018

Aşk
Bugün sizi burçlarınızda çevreleyen astral nota, sürpriz ve neşe kaynağıdır çünkü sevdiklerinizle ya da en azından sizlerle ilgileniyorsanız, iyi bir haber alırsınız. Sizin için çok olumlu ve cesaret verici bir sevgi dolu istikrar döneminin keyfine varacaksınız, fakat bu büyük ölçüde tavrınıza bağlı olacaktır.

Sağlıkt
Bu kilolar veya ekstra kilolar yüzünden üzülüyorsanız, evde kullanmak için sabit bir bisiklet veya bazı spor ekipmanı satın almak için ideal zaman. Yani yağmur yağdığında ve televizyon seyrederken bile egzersiz yapabilirsiniz.

İş
Yoğun bir iş haftasındaysanız ve sizi bekleyen bekletmeyi bulmanız olasıdır. Kendinizi sabırla doldurun ve zamanınız içinde her şeyi yapmaya devam edin. Bilirsin ve iyi yapabilirsin, Balıklar.

Para ve Şanslar
Tahmin zamanı. Tasarruf edilen paranın bir kısmını kaydedin ve herşeyi yeni bir şirkete yatırmayın, çünkü birkaç gün içinde, karların nereden kaynaklanacağı ve sizin sahip olduğunuz şeyi tüketmek yerine, çoğaltacağınız iyi bir satın alma işlemi yapmanız gerekecektir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.