Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Ağustos 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Ağustos 2019

Entourage’nızdan iyi bir akı alacaksınız. Başkaları için endişesiz gidin, rezervasyonlarınız temelsiz. İçsel bir uyum doğar, umutlu bir iyimserlik yaşarsınız.

Dolunay, topluluğun sorumluluğunu üstlenmeni, aileyi, işi yönetmeni tavsiye eder. Seni görevde öldürmemek için.balık burcu günlük burç yorumu 17 ağustos 2019

Aşk
Bağlılık duygusu ve zengin, gerçek ilişkiler bugün vurgulanmaktadır. Yine de kendinizi düşünmeli ve dinlenmelisiniz. Bazı fedakarlıkları reddetme hakkınız var.

Bir çift olarak: İlişkinizi keşfetmenin yeni yollarını ve birbirinizle ilgili yeni yolları arayabilirsiniz. Ay sizi biraz rahatsız edebilir ve sizin için kolaylaştırmaz. İncelik ve incelik var. Kısıtlamaları aştınız.

Bekar: Aşırı derecede acı veren veya karmaşık şeyleri unutursunuz. Ay bizi boşaltmaya ve sıfırdan başlamaya zorlar. Bu en iyi seçenek. Gerekli enerjiye ve iradesine sahipsiniz. Geçmişe hayır demek bazen yeterlidir.

Dinlendirici bir hafta sonu geçirmeyi planlıyorsunuz, ancak bütçeniz size izin vermiyor. Boşver, zıplarsın ve mevsimin tüm şenliklerini içeren bir yakınlık programı geliştirirsin.

Para
Mali alanında şans nihayet geldi. Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ve bu oldukça iyi çalışıyor. Yardım, destek ve finansman buluyorsunuz. Herşey yolunda.

İş
Değişime direniyorsunuz, ancak bundan kaçınmak daha zor olacak. Bugün yapılacak en iyi şey, işinize odaklanmak ve değişiklikleri sevmeseniz bile dönüşüm ihtiyacınızı üstlenmektir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.