Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Evli hayatınızın kötü bir dönüşe girmesini istemiyorsunuz, bu çok açık. Yani eşinizden hiçbir şey saklamayın ya da akıllıca yapın. Partnerinizin gizemleri ve bilmeceleri takdir etmediğinden emin değilsiniz. Bekar, bir kişinin, gerçek sevginin ikiniz arasında doğup doğmayacağını görmek yerine, sunabileceği maddi faydalardan etkilenebilir. “Para için evlenmeyin, ucuza ödünç alabilirsiniz”.

Bu gün evliliksel düzlemde canlandırılacak. Sevginin tanrıçası olan Venüs, ilişkinizde hassasiyet ve duygusallık olacaktır. Eşiniz veya partnerinizle ve derin suç ortaklığıyla verimli bir diyaloğa sahip olacaksınız. Tek, Jüpiter sizin için belirsiz bir etkiye sahip olabilir: şanslı bir gezegen olarak, ilginç karşılaşmaları kışkırtabilir; Ama normalde fazlalıklara eğimlidir, bir anda aynı anda birden fazla maceraya başlamanızı ve kendinizi kaybetme riskinizi artırmanızı tavsiye edebilir.balik burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Finansal olarak en iyi organize insanlardan biri değilsiniz. Fakat Neptün’ün bu etkisiyle, aniden kendinizi bir yardımcı karıncaya dönüştüreceksiniz. Bunu daha net görebileceksiniz; Ayrıca yıkıcı günahalara da vermekten kaçınacaksınız.

Bütçenizi doğru bir şekilde yönetirseniz, mevcut astral yapılandırma, bütçenizi etkilemez. Ama eğer yapmazsanız, durumunuzun geçmiş hataların sonuçlarıyla anlık olarak sarsıldığını görme riskiniz vardır. Bu durumda, otuz altı çözümün olmayacak: Bu sefer, uygun bir şekilde yerleşecek ve eğer mümkün ise, sorun olacak.

Sağlık
Bu açıdan Güneş size mükemmel bir canlılık kazandıracak. Ek olarak, enerji gezegeni Mars, dinamizmi artıracaktır. Ve negatif bir gezegen sağlığınızı etkilemeyeceğinden, iyi bir bağışıklık direncine sahip olacaksınız. Bir hastalıktan çıkarsanız veya uzun süreli bir durumunuz varsa, bu gün iyi bir iyileşme veya net bir iyileşme ile işaretlenecektir.

Sizi soğuk ve nemli ortamlara koyarsanız sağlık iyi olacaktır. Karaciğer ve safra kesesi korunmalıdır. Böbreklerin ve kan dolaşımının düzgün çalıştığından emin ol.

İş
Bu yönüyle Jüpiter, çalışma durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, hasta olan Satürn’ün dikkatli olmasına dikkat edin: eğer sabırlıysanız her şey iyi olacak; ama kendinizi agresif ve talepkar gösteriyorsanız, dertte dertte olacaksınız.

Profesyonel bir seviyeye sahibiz, umursamaz kararlardan sakının! Teşekkür ederim, iş güvenliği için iyi bir iş bırakmadan önce iki kez düşünün

Aile
Gün aile düzeyinde sakin ve uyumlu olacak. Neptunian akının etkisiyle, etrafınızdakilere daha dikkatli olacaksınız ve eşinize ve çocuklarınıza daha fazla anlayış ve daha hayırseverlik gösterebileceksiniz.

Bir aile olarak, raporlar iyi olacak. Uzlaşmayı sağlayacak diyaloğu kabul edersiniz ve aynı zamanda bazı yanlış anlamaları açıklığa kavuşturabileceksiniz.

Sosyal Yaşam
Yakın zamanda sizi rahatsız eden kişiyle açık bir açıklama yapmaktan çekinmeyin. Her iki taraf için kabul edilebilir bir uzlaşmayı memnuniyetle karşılayacaksınız.

Böyle bir astral konfigürasyonda, çıkarlarınız için arkadaşlarınızla çatışmalar yaşanabilir. Sizden uzakta “arkadaşların her şey ortak olduğu” düşüncesi. Ancak, arkadaşlarınızı korumak istiyorsanız, her zaman battaniyeyi kendinize çekmenin tutumunu bırakmalısınız.