Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Romantik bir hayal kırıklığına uğramış ya da duygusal olarak hayal kırıklığına uğrayan bu Balıklar, yakınlarda başlayan doğum günleri döneminde farklı ve mutlu bir döngüye başlarlar.

Görünüşe dikkat edin! Durumlar göründükleri gibi değil ve aşk hayatınızın gerçeğine erişmek için eşinizi daha sıcak bir ortamda tedavi etmeye çalışırken, geçmiş günlerde sizi sarmış olabilecek olumsuz veya tutumlu tutumları bir kenara bırakın. aksi takdirde hatalar, sorunlar ve yanlış yorumlamalara maruz kalacaksınız.balik burcu günlük burç yorumu 23 şubat 2018

Aşk
Duygusal manzara, bu kadar çok gezegen hareketinin günümüzde çok iyi aydınlatılmış ve Piscean doğum gününüzde en iyi sonucu veren kozmik effluvia. Cesaret, hayat duygusal olarak gülümser.

Sağlık
Vücudunuzun gereksiz strese maruz kalmamasına veya sizi gereksiz yere gerginleştirmesine izin vermek için abartmayın ve doğru araçları arayın. Alışkanlıklarınızla ilgisi olan son derece önemli bir astral hareket vardır, onları geliştireceksiniz.

İş
Bu Piscean doğum günü döngüsünde, naip sahip olduğunuz enerji Neptün, kozmik dinamizm gezegeni Mars ile birleştirilir.

Tüm bunlar, çalışmalarınızda sempati, onay ve desteği ve hak kazanılabilecek promosyonları ve tanınma olasılığını çekiyor.

Para ve Şans
Fortune’un pek çok yüzü vardır ve bunlardan biri şans eseri, bu gün inanılmaz bir şekilde açılacaktır.

Fırsat ortaya çıktığında kaçmasına izin vermeyin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.