Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Güvende hissetmeniz gerekecek. Ay / Plüton cinsiyet çatısı, eşit olmama korkunuzu güçlendirecektir.

Aşk Ortam
Neler yaşayacağınızla aşk hikayelerinizde yaşamayı hayal edeceğiniz arasında bir boşluk olacak. Bir şeyleri değiştirmek ya da yönünü değiştirmek için bağırsaklara ihtiyacınız olacak. Cesaretini özleyeceksin çünkü gölge için avını bırakmaya korkacaksın. Ayrıca sizi umutlarınızda rahatsız edecek kanıtlarla yüzleşmekten korkacaksınız.

Sen bir ilişki içinde
Oynamak zorunda kalacağınız farklı rolleri üstlenmekte zorlanacaksınız. Bu nedenle, farklılıklarınızı çözmek için ihtilaflarda bulunmak zorunda kalmadan, aşamalı olma konusunda size rehberlik etmesi için eşiniz tarafından yardım edilmesi gerekmektedir. Sevgili, eş, koruyucu ve arkadaş gibi aynı anda birden fazla karakter tutamazsınız.

Tek
Kendine yalan söylemen imkansız olacak. Bunu bilerek yapmayacaksınız, çünkü bu gelişmekte olan idile inanmak isteyeceksiniz. Ona mümkün olan ve düşünülemez her fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda hiçbir şeyden pişmanlık duymayacaksınız. Borsa takasıyla buluttan aşağı ineceksin ve kıracaksın.

yaramaz avukatın
İpek çoraplarla bağlayın ve köleniz yapın … Aksesuarlar, tercihen birlikte kullanmak bazen eğlencelidir.

çalışma
Kollarını sıyırıp işe girmen gerekecek. Faaliyetinizle yüzleşmeniz gereken zorlukları pratik bir şekilde karşılamanız gerekecek. Başarınız, çabaları sürekli olarak destekleme yeteneğinize bağlı olacaktır.

mali
Senin hakkında bir şeyler söyleyebiliriz, bazıları da kaçırmayacak. Ancak güç, dürüstlüğünüzü tanımaya zorlanmaları olacaktır. Size finansal olarak mal olsa bile, zaman ve zamanla borçlanma tarihlerinizi onurlandıracaksınız.

dirilik
Spor yapmayı dene. Bu, zihninizi temizler ve vücudunuz için iyi yapar. Fiziksel aktiviteyi sevmiyorsanız yürüyün.

aile
Sizi geçmişe götürecek ve acı dolu anıları geri getirecek bir aile öyküsü kurmanız gerekecektir. Duygularını kontrol edecek.

arkadaşlar
Arkadaşlarınızın varlığı, dengeniz için çok önemli olacaktır. Her zaman kime cevap verir vermez, şimdiki zaman cevap verebilecek olan suç ortaklarını bulacaksınız.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.