Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Düşündüğünüz şey, olmamanızdan çıkıyor ve sizin için imkansız görünen şey düşündüğünüzden daha yakın.

Kendinizi aşka tutkuyla doldurursunuz, ama aynı zamanda kıskançlık ve tartışmaların nesnesi haline de gelirsiniz. “Eski” ortaklarınızla mücadele etmekten kaçının.balik burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Para meselelerinde, ticaretle ya da kendinizle ilgili önemli işler yapma fırsatına sahip olacaksınız. Size bir kredi veriyorlar, iyi yatırım yapıyorlar.

Aşk
Uzlaşmacı sözcüğün kapasitesi sizin tarafınızda olup, mevcut manzaranızda mutabakatlar ve yeniden birleşme elde edeceksiniz. Geçmişteki yanlış anlaşılmaların ve ani hareketlerin çektiği olumsuzluklar yakında unutulacak.

Sağlık
Sağlığınıza zarar veren etkenlerden biri de kendinizi beslemenin yoludur, çok hızlı ve ürkütücüdür.

Öğle yemeği ve öğünler için bir süre huzur içinde ayrılmanız ve her şeyi aceleyle ve kıkırdamadan yapmamanız şarttır.

İş
Yeni bir proje başlatma fırsatına sahip olacağınızdan, emek konularınız daha fazla dikkat gerektirecektir.

Belgelerinizle ilişkili yasal bir sorunu çözmenize yardımcı olabilecek ve bunu yapmayı düşünüyorsanız işlerinizi değiştirebilecek kişilere karşı çıkacaksınız.

Para ve Şanslar
Çeşitli ekonomik alternatiflerle sunulur, ancak hepsi iyi değildir. Düşüncesizce davranmak değil, bu seçeneklerin size sunduğu avantajları ve dezavantajları inceledikten sonra paranızı gerektiği yere koymanız iyi değildir. Kendinizi fırsatçı ve zor insanlar tarafından sarılmanıza izin vermeyin.