Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Düşündüğünüzden birkaç gün daha yaşayacaksınız çünkü şimdi sizler için yaratıcılığa, ekonomik çıkarlara ve tamamen yeni bir sevgiye dönüştünüz.

Öte yandan Ay’ın sizin element suyunuza girmesi ve sizinkilere çok benzer bir işaret, size ilham verir ve sosyal ve duygusal realitenizde kendinizi somut bir şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak yeni fikirler yaratır. İlham kaynadın Balıklar.balik burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
Herhangi bir aşk ilişkisini kırmayın ya da bugün dürtüleriniz tarafından kendinize başka bir yol göstermeye başlayın çünkü, Merkür’ün geriye dönük geçişinin son günlerinden ötürü, kötü kararların bir tonundasınız ve kararlarınızda kesin olarak yanlış olabilirsiniz.

Sağlık
İşaretiniz ayakları yönetir, Balıklar ve bugün vücudun o kısmına dikkat etmelisiniz çünkü çılgın bir şekilde hareket ederseniz, aracınızı sorumsuzca sürdürebilir veya iyi konsantre olmamanız halinde bir tür darbe, kırılma veya yanma tehlikesi yaşayabilirsiniz.

İş
Ayın ve sizin cetvelinizin Neptün’ün geçişinin etkileri çok yararlı olabilir çünkü eğer siz detaylara katılırsanız ve son dakika için doğaçlamalara iş sorumluluklarınızı bırakmazsanız mevcut işinizi sağlamlaştırmanıza yardımcı olurlar.

Para ve Şanslar
Yaratıcı doğanın eseri oldukça avantajlıdır ve eğer yatırım yapmanız gereken yeni bir projeye başlamaya cesaret ederseniz, aynı zamanda faiz ya da kazanç elde ederseniz, hayırlı ve umut verici bir döngü içinde olursunuz, çünkü sadece sizin Neptününüz değil doğrudan, ama yarın Merkür size çok yardımcı olacak bu harekete girer.