Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Çiftlerde yaşayan yerliler için iyi günler. Venüs’ün armonik yönü, sizi evli yaşantınıza öncelik vermeye itecektir. Eşinizle veya eşinizle olan ilişkinizi geliştirmek için her şeyi gücünüzde yapacaksınız. Mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Tek, evde, utangaç bir iniş cazibe bile hızla büyük bir tutku haline gelecektir. Bu yüzden muhtemelen bu gün maceralarını boşa çıkarmamak için tek olacaksın. Sevdiğine yatırım yaptığın her şey, yakında onun için sadece gözlere sahip olacaksın.

Para ve Şanslar
İhtiyat, mali düzeyde sağduyulu! Masraflarınızı sınırlayın ve örneğin bir satın alma veya yerleştirme ile ilgili önemli kararlardan kaçının. Ardışık bir sorunu çözmek için kötü bir gün.balik burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Fiziksel olarak, eğilim uyum ve iyi bir genel sağlık durumunun sürdürülmesi yönünde olacaktır. Dinamizminiz çeşitli zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olsa bile dikkatli olun. Kendinize bir sağlık programı yapın ve yaşam tarzınızı yönetin. Rahatsızlıktan kaçınacak ve canlılığınızın tadını çıkaracaksınız.

İş
Günün astral iklimi, profesyonel alanda Satürn’den gelen türbülans nedeniyle ilk dekanın yerlilerine çılgınca elverişli olmayacaktır. Onlar, onlar için talihsizliklerin en kötüsü olan dürtülerinde frenlenmiş hissedecekler. Diğer yerliler, tam tersine, Jüpiter gezegeni tarafından desteklenecekler: daha sonra projelerini, fikirleri ve bunları gerçekleştirmek için gerekli araçları olacaklar.

Aile Hayatı
Sevdiklerinizin desteği çok faydalıdır ve bu sefer yine onlara güvenmekten çekinmeyin. Seni sevenlere güvenmelisin. Mevcut ay fazının etkileri, aile hayatınıza faydalı olacaktır.

Sosyal Yaşam
Bir seyahat projesi öngörülemeyen olaylar tarafından engellenebilir. Kötü şansa karşı iyi bir yürek. Bu yolculuk daha sonra daha iyi koşullarda yapılabilir, bunu bilin.