Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Venüs, uygun bir yönüyle sevginizi önceliğinizin merkezine koyacaktır. Farkında olsanız da olmasanız da, tüm dikkatinizi kalbinize vermek size getirecektir. Ayrıca bu alanda önemli olaylara yol açacaktır. Yalnız iseniz ve çiftlerin ikinci bir rüzgar bulmasına yardımcı olursanız, kesinlikle bir sermaye karşılaşmasını kışkırtacaktır. Onun etkisi altında oluşacak çiftlere uzun, istikrarlı ve mutlu bir ortak yaşam vaat ediyor.

Para
Sahip olunan zevkin, biriktirme arması bu gün boyunca yüceltilecek. İşinizdeki zekice, muhteşem satın almalar gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek akut ve ince olacaktır. Bu an, sanat objeleri üzerindeki işlemlere de elverişli olacaktır.balik burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Enerjiyle dolup taşacaksınız, o kadar ki vücudunuza çok fazla çaba sarfedeceksiniz. Mantıklı ol. Tuz ve yağın kötüye kullanılması için her zamankinden daha fazla kaçının. Kızarmış patates, lütfen.

İş
Eğer meslektaşlarınızla tartışmaya başlarsanız, hiçbir yere gitmezsiniz. Öte yandan, normalden bile daha titiz olmaya çalışın ve her şeyden öte, büyük ölçekli projelere bu kez girişmeye çalışmayın. Yakında, harekete geçmek için özgür hissedeceksiniz ve profesyonel ufkunuz ortaya çıkacaktır.

Aile
Birçok seçenek ve karar omuzlarınıza yaslanacak, çünkü aileniz tarafından çok istekli olacaksınız. Ama omuzların zayıf değil ve geniş bir sırtın var, bu iyi biliniyor. Pluto’nun desteğiyle, bu sefer rolünüzü yüce ve mutlu bir şekilde üstleneceksiniz.

Sosyal hayat
Hareket etmek istiyorsanız, size karşı şaşkınlık şansınız var: bir geziye çıkın ya da keyifli yerlerde bir konaklama yapın, insanları her zamanki ortamınızdan uzak tutun, vb. Yeni ufuklar açabilecek her şey için mevcut kalın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.