Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Bu Cumartesi, Ay öğesinin hava elementi üzerindeki iyi etkisini sürdürür ve aynı zamanda burcunuzdaki diğer ilginç yönleriyle de birleşir. Öneriler? Geçmişten, siz ve başka bir sevgili kişi arasında sorunlara neden olabilecek herhangi bir şey getirmenin zamanı değil. Belki biraz güvensiz veya endişeli hissedersin.

Sevgiye gülümse, bu da sana gülümseyecek. Cetveliniz Neptün’den gelen enerji, size ilham verir ve duygusal olarak stabilize olmanıza yardımcı olur, bu yüzden dikkatli olun, aceleci olmayın, hoşgörüsüz veya esnek değil, size hiç uymuyor.balik burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Diğerleri direk. Ne yaptığınızı kontrol edin, böylece hayatınızı zorlamayan insanlarla karıştırmayın. Zamanınız hayatınızdır, yaşamak, eğlenmek, sevmek, almak, dövmemek ya da boşa harcamamaktır.

Sağlık
Eğer kilo alıyorsanız, altın kuralı uygulayın: daha fazla egzersiz yapın, daha az yemek yiyin ki “yağ” ve sağlığınıza odaklanın. Aynı zamanda, bir spor ya da fiziksel aktiviteyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak iç rezervlerinizi artırıyorsunuz.

İş
Yeni bir bilgisayar iyi bir yatırımdır ve ek gelir kaynağı olabilir. Genel olarak, çalışma alanınız artık çok umut verici bir büyüme aşamasında.

Para ve Şanslar
Para dönüyor ve sana dilediğin gibi yapışmamış olsa da, senden çok uzak değil. Sadece etrafa bakın ve fırsatları kaçırmayın.