Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Dün iyi bir gün geçirdiyseniz, bir Cumartesi ve daha da iyi bir hafta sonu bekleyin. İstediğin şey değilse, olanları gözden geçir, uygun önlemleri al ve başkalarını suçlama, belki de senin suçun ya da senin hatandı.

Kendinizi ciddi bir şekilde yargılamayın, sadece sorunun nerede olduğunu tanımlayın ve sonra sorunu çözmek için harekete geçin. Şu an sahip olmadıklarınız karşısında bunalmayın, çünkü birkaç gün içinde sürprizler olacak ve kaybolan toprağı geri kazanacaksınız.balık burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Regent’iniz ve Neptün’ün şu anki pozisyonuyla ve aydan ateş elementine geçişinden elde ettiğiniz effluvium, dili bırakma ve daha sonra endişelenmenize neden olacak şeyleri, özellikle duygusal bir ilişkide söyleme eğilimine sahip olacaksınız.

Sağlık
Son zamanlarda bir hastalık bırakmışsanız, tedbirsizlik yapmayın. Sağanak yağışlarla ıslanırsanız veya kendinizi gerektiği gibi beslemezseniz, bir nüksetme yaşayabilirsiniz. Havaya maruz kaldığında kendinizi çok iyi koruyun.

İş
Tüm çalışmalarınızı gerektiren bir işe başlarken önemli iş kararları alacak ve kişisel duygularınızı geride bırakacaksınız. Belki de kazanamayacak kadar iyi düşmeyen bir partnerle barış yapmalısın.

Para ve Şans
Size yaklaşanların hepsi çok şık giyinmiş ve iyi bir varlığa sahip olanların ekonomik borçları yoktur, çünkü bazıları sadece cephelerini gösterir. Paranızı, çözücü gibi görünen ve olmayabilecek birine vermeden önce, geçmişlerini öğrenin ve hile yapmayın.

Bugünün Balık Burcu 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi aşk seviyesi: yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: altıncı hisleriniz sayesinde olumsuz bir durumu pozitif olana dönüştürmeniz gereken kapasite.
Günümüzde Balık burcunuzdaki tehlikeli eğilim: zihinsel esneklik gerektiren bir durumun önünde katı ve esnek olmayan konumlar varsayalım.
Ne kaçınmalıyım?: Yanlış olma korkusu.

Günümüz Balık İkili Yaşam Aşk Burçları 8 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu cumartesi günleri su işaretleriyle, özellikle Yengeç ve kendi burcunuzla, sizin için çok iyi geçecek.
En gergin ilişki: Koç’la olma eğilimindedir.
Şu andaki uyumluluğunuz: su ve toprakla mükemmel, ancak çok sorunlu bir yangında, özellikle de Koç işareti ile.
Eğer bekarsanız: durumlar çok güzel olacak ve sizi yüksek sesle güldüreceklerdir.