Balık Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Balık Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Aşk
Günün astral iklimi, duygusal alanda biraz karışıklık yaratacaktır. Yanılıyor olabilirsiniz, çok daha büyük ve daha derin bir şey için tamamen fiziksel cazibe. Bu yönler kemer sıkmamakta zorlanacak ve orada yalnız bir macera ortaya çıkarsa küstah oyun oynamak istemek zorunda kalmayacaktır.

Para
İlk bakışta, her şey daha iyi para tarafı için olacaktır. Plüton ve Venüs size rahat kaynaklar vaat ediyor. Ancak Jüpiter’in kötülükleri olmadan saymak, hiçbir şeyi meşhur bulmayan bir şey.balik günlük burç 2 subat 2018

Gecikmeler, paranızın kötü değerlendirilmesi, ödenmemiş faturalar şanssız olanın faturaları olacaktır. Böyle bir bağlamda, dengeli bir bütçenin devam etmesi zor olabilir. Kendinize ihtiyatlı ve ekonomik gösterin.

Sağlık
Mars ve Jüpiter, çok dinamik gezegenler tarafından iyi destekleneceksiniz. Sonuç: canlılıkla taşarsınız ve devam edersiniz. Şu ana kadar biraz yerleşik bir hayat sürdüyseniz, düzenli spor yapmaya veya jimnastik, dans, yürüyüş gibi fiziksel etkinliklere başlamak için mükemmel bir zaman olacak.

İş
Hiç kimse fikirleri kaçırdığınız için sizi suçlayamaz. Aksine, pek çok azimli ve projelerinizi başarmak için böyle bir kararlılığa sahip olacaksınız, hiçbir engel üstesinden gelinmeyecek gibi görünüyor.

Karanlık ve zeka ile kariyerine liderlik edeceksin. Üstünlüğünüz hiyerarşinin merdivenine tırmanmanıza izin verecektir.

Aile
Yeni anlayış davranışlarınız sevdiklerinizi büyüleyecek, çünkü şimdi artık kalbinizde bir yerleri olduğunu bileceklerdir. Sevginin izlerini vermeye haklı olacaksın, çünkü Shakespeare’in dediği gibi “aşklarını kim göstermiyorsun sevmez”.

Sosyal hayat
Merkür’ün iyi yönlerinin tadına varacaksınız: İyi bir ruh halinde olacaksınız, gülmeye, eğlenmeye ve yakınlarda kurulmuş dostça bağlantıların keyfine varacaksınız. Ayrıca, sevgi ve dostluk arasında, karar vermeden tereddüt edebilirsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.