Balık Haftalık Burç Yorumları 5 – 11 Şubat 2018

Balık Haftalık Burç Yorumları 5 – 11 Şubat 2018

Umut ve projeler, 5 Şubat’ın bu haftası için program. Verimlilik ve içgörüye sahip olursunuz, ufukta olan değişikliklerle yüz yüze gelebilir ve pozitif çizebilirsiniz. Başlamaya hazır, yeni meydan okumalar almak ve yeni ufuklar ve etkinlikler açmak için hazırsınız.

aşk
Aşklarınıza bu hafta şehvet düşecek ve yedeğini terk etmenizi teşvik eden tatmin olanakları sağlanacak. Aslında, bekar iseniz, doğal olarak sevgiden yoksun insanları çekme eğiliminde olacaksınız; bu, ideal olarak vermek zorunda olduğunuz kişiye karşılık geliyor.

Bir ilişkiniz varsa, kendilerini gösterecek olan lark aynalarına dikkat et; Sadece görünüşe güvenme.balik haftalık burç 5 - 11 Şubat 2018

çalışma
Bu yeni başlangıçlar, tutku, meslek bilinci, geniş anlamda ilerleme, mesleki alanda bu hafta ideal hafta. Aslında, hırsınız avantajlı ve yapıcı bir şekilde övdü.

Özgeçmiş çalışmaları, uzmanlaşmak veya yön değiştirmek için mükemmel olurdu. Jüpiter’in trine’deki dürtüleri, Uranüs’ün desteğiyle, ayrılma ivme gerektiren ve kolaylaştırılmış genişleme umutlarına izin verir.

Ödüllendirici konular, uyarlanabilirlik ve azim yüzünden elde edilecektir. Bağımsızlığınıza fazla önem vermeyin ve kısıtlayıcı durumları daha iyi kabul etmeyin. Sıkıştırmak için dışarı çıkabilir, bilgi alanınızı alabilir ve genişletebilirsiniz.

para
Mali hayatınız öngörülemeyen masraflara maruz kalacaktır. Ve özellikle evin kendisini gösterecek şekilde etkileyen her şey için. Mars’ın konumu, yaşam alanı, tekniği vb. Ile ilgili masrafları da destekleyecektir.

Gelecek haftalarda size huzur sağlamak için giderlerinizi planlamanız yararlı olacaktır.

sağlık
Fiziksel enerjiniz, haftanın ilk üç gününde iniş ve çıkışları takip eder. Zihinsel olarak onun en aktif olması, kas gücünün arzulanan bir şey bırakması.

İç hayatınıza odaklanmak için zorlamayın ve bunun yerine güncel gezegensel uyarıların keyfini çıkarın. Sizin için olan psişik enerjiniz buluşma noktasında olacak ve işleyişiniz hakkında nihai sorularınızı hazırlamanıza ve sonunda sizi daha iyi tanımanıza ve ihtiyaçlarınızı belirlemenize izin verecektir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.