Balık Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Balık Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Bu hafta yeni bağlantılar kurmak için ideal. Başkaları ile olan takaslarınız hem fikirler açısından hem de projelerin geliştirilmesinde akıcıdır. İletişimde büyük bir varlık yaratacak olan belli bir saflık bile ortaya çıkabilir: programda daha yumuşaklık ve etkililik var!

Aşk
Duygusal yaşamınızda dolaşan bazı bulutlar var. İnsanlarla tanışıyorsunuz ama sizi hayal kırıklığına uğrattıkları için sizi tatmin etmiyorlar, yani geri dönüyorsunuz. Baştan çıkarmak için pek çok şans var ama gerçekten istiyor musun? Aşk, endişelerinizin merkezindedir. Duygularınızı bildirmeden önce, doğru an olana kadar bekleyin. Gözlerini belli bir duruma açıyorsun.balık haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Bu hafta işiniz için gri görünüyor! Akıntıya karşı kürek çekiyorsun, zaman kaybediyorsun ve görevlerin erteleniyor, bu yetişmesi zor olacak. Kalbini kaybetme, işe yaramaz ama bu zor zorlukların felaketlere dönüşmesini istemiyorsan, yine de biraz baskı uygula! Kendinle savaş, işine odaklan ve gerekirse yardım isteyin.

Bu hafta yardım istenirse, coşkunuzu nasıl aktaracağınızı öğrenin! Aslında, kişisel zorunluluklarınız ve başkalarının ihtiyaçları arasında iyi bir uzlaşma bulma meselesidir. Çevrenizdeki ve dünyadaki tüm sorunları çözmek için ne pahasına olursa olsun denemeyin!

Para ve Şans
10 Haziran’ın bu haftasında mali açıdan biraz gergin olacağa benziyor. Son aylarda gelirin düşmesi veya önemli giderler ve hesabınız kırmızı renktedir. Bütçenizin çoğunu aile, eğlence, çocuklar için alışveriş vb. İçin harcıyorsunuz. Neyse ki, bir aydan diğerine atlarsınız, aksi halde kendinize herhangi bir boş zamana izin veremezsiniz. Sonunda öngörülen öder, devam et.

Sağlık
Motivasyonunuz yok, bu yüzden genellikle spor yaşam tarzınızın ayrılmaz bir parçası, bu hafta rahatladığınız enerji eksikliği için. Dayanıklılığı yeniden kazanmak için neden iki veya daha fazla olan bir disiplini uygulama? Bu ilginç ve güzel bir fikir, ciddi düşünün. Her durumda, düzenli ve kolay egzersizler gün boyunca tonunuzu ve dengenizi sağlayacaktır.

Mary Emma was born in 1996 and has been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led her to the area of Sciences and technology attending the Architecture course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Anthropology, Psychology, and technology which she also attended.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.