Başak Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Mahremiyetiniz kuvvetlenir ve duygusal bir doğaya sahip yoğun bir macera yaşamak üzeresiniz. Daha önce çözülmez veya imkansız görünen bazı şeyler, bu dönemden itibaren sona ermiştir. Çevrenizde zihinsel çevikliğinizi artıran mutlu ve coşkulu bir dokunuş var.

Bu gezegensel kombinasyondan çıkan enerji, süsleri veya fantezileri olmadan, gerçekte olduğu gibi görmenizi sağlar, ancak işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak gerçekçilik ve güvenlik ile duygusal ufkunuzda var olan aşıları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.başak burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Farklı eylemin zamanı, farkındalığın yeni bir yöne dönmesi. Geçmişten üzücü bir şey ortaya koymadan günümüzde yaşamaktan daha iyi bir şey yoktur. Venüs’ün gerçekleşmekte olan transit geçişindeki etkisi, yeni duygusal kaygılarınızı uyandıracak.

Sağlık
Günlük aktivitelerinizde meydana gelen küçük gerilemelerin metabolizmanızı değiştirmesine izin vermeden sessiz bir çalışma haftası olmasını önerin. İşlere yer vermek ve önemsiz konular hakkında endişelenmek gerekmez.

İş
Başlangıçta sizi korkutabilecek bir pozisyon önerecekler. Sorumluluğu üstlenerek kabul edin, tereddüt etmeyin, çünkü korkuyorsanız iyi bir fırsatı kaybedeceksiniz ve kararlı davranmayı bildiğimizde hayat büyür, yürekli ya da çekingen hiçbir şey yazılmaz. Neyse ki, sen, Başak, böyle değil, o yüzden üst fethetmek için devam edin!

Para ve Şans
Herhangi bir anda uçağa veya trene parayla yapmak zorunda olan ve ekonomik kazancınıza geri dönecek bir yönetimde bineceksiniz. Beklenmedik bir yolculuk, son anda sizi zorlaştırmamak için sizin açınızdan belirli acil hazırlıklar, her şeyin düzenli ve ayrı bir şekilde yapılmasını gerektirir.

Başak Günlük Burç Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: orta ila orta.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: kendinize duyduğunuz güven, işleri iyi yapmak için istekli olmanız.
Bugün Salı günü yaptığınız tehlikeli trend tabelada Başak: kalbinizi veya sezgilerinizi dinlememek.
Nelerden kaçınmalıyım: Bir manipülatif kişinin suçluluk duygusu yaratmasına izin verin.

Başak Günlük Aşk Burç ve Çift Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Salı günü Boğa ve Başak ile birlikte Yengeç ve Balık ile çok iyi bir şekilde sunuldu.
En gergin ilişki: Aslan burcu ya da Kova burcunun yerlileri ile ilişkilerinde de, Yay ile biraz daha az ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer kara ve su elementleri ile uyumlu bir tondasınız ve hatta her ikisini de aynı cetveli paylaşan hava olsa bile Gemini ile iyi bir titreşim var.
Bekar veya bekarsanız: karakteriniz ve ciddiyetiniz istikrarlı bir ilişkiyi şekillendirmenize ve duygusal bir kararsızlıkla bitmenize yardımcı olacaktır.