Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
Medeni açıdan, yakınlarda başlayan iyileşme devam edecektir. Satürn’ün ön plana çıktığı bu gezegen iklimi seni çok sevmek isteyecektir. Hayatınızı birlikte geliştirmek için mümkün olan her şekilde ararız. Tek, bu kez kabarcıklar enerjisiyle değil aynı zamanda yorucu bir tutkuyla yönlendirilmiş hissedeceksiniz. Deliliği seveceksiniz ve siz de o kadar sevileceksiniz. Aşk ve hassasiyetin mükemmel günü. Diğerleri, yıkanacağınız bu mutlu iklimi bile gıpta edebilirler.

Para
Neptün’ün bu yönü, para sektörünüzün oynadığı bir şeydir. Size aileden gelen çok miktarda para kazandırmaya değer olabilir.basak burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018

Bu beklenmedik armağan sizi yeni tercihlerin önünde tutabilir. Yatırımlarınızdan bazılarını artırabilir veya gayrimenkul satın alabilirsiniz. Kendinize gelmeden önce bütün zamanınızı alın, zira dolaşan Plüton, düşünce yeteneklerinizi bozabilir.

İş
Satürn nihayet en pahalı profesyonel hırslarınızdan bazılarını fark ettiğinizi görecektir. Aşırı heyecan yok, ancak her şey çalınmadığı için: kazanılmış pozisyonları korumak için yine mücadele edeceksiniz. Rekabet zor ve rakiplerinize hediye vermeyecek.

Sağlık
Mümkün olduğunca sık gülmeyi öğrenin. Nitekim, kahkaha hem fizyolojik, hem de psikolojik olarak her seviyede refah programıdır. Etkileri iyi yapılmış bir kas eseri ile karşılaştırılabilen gerçek bir fiziksel egzersiz oluşturmaktadır.

Ayrıca, sempatik sistem üzerindeki etkisi sayesinde strese karşı da etkilidir. Kahkaha tedavisi her zaman Çin dünyasında ve Amerika Birleşik Devletleri’nde giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Aile
Aile dengeniz için çok önemli olacaktır. En çok vakitlerini evde sessizce geçirin. Bu size sakin bir şekilde günlük görevlerinizi yönlendirecek veya sizi dışarıda dövebilecek güç sağlayacaktır.

Sosyal hayat
Bazı yerlilerin başkalarıyla bağlantı kurmaya ve yalnız olmamaya çalışmakla ilgilenecekler. Bildiğimiz gibi yalnızlık, sıklıkla depresyon ve anksiyete nevrozuna yol açar. Ancak çok zorlanmayın ve talep etmeyin: “Kusursuz bir arkadaş arar arkadaşsız kalır”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.