Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ağustos 2018

Bu ay etkisinden faydalanmak için en iyi astral tondasınız ve bir süre kafanızda dönen bu maceranın içine kendinizi koyun. Finansal konular iyi bir şekilde desteklenir ve hayal ettiğiniz veya yönlendirdiğiniz şeylerle yönlendirilirseniz, başarılı bir şekilde katılacağınız bir yarışma, yarışma, çekiliş veya bir sonraki çekilişte başarılı olursunuz.

Güneş tutulması birkaç hafta sonra işaretinizi yönetmeye başladıktan sonra, artık her şeyin sürpriz bir dokunuşla nitelendirileceği beklentileriyle karşı karşıya geliyorsunuz.basak burcu günlük burç yorumu 14 agustos 2018

Aşk
Ay’ın karşıt işaretinizdeki hareketi, uzun zamandır başkalarından saklandığınız bu samimi özellikleri ortaya çıkarır, ama bu, yaşamınıza daha yakın bir sevgi getirenlerdir.

Sağlık
Fiziksel egzersizler, yiyecek ve dinlenme günlük rutini göz önünde bulundurun ve pazartesi günü başlayan bu tutulma döngüsü boyunca öğle ve akşam saatlerinizi değiştirerek mümkün olduğunca kaçının.

İş
Biraz sabırlı ol ve sevmediğin bir işe bağlı kalma. Eğer pozitif enerjinizi işe koyup ısrar ederseniz, istediğiniz işi nasıl elde edeceğinizi göreceksiniz ve böylece kişiliğinize yabancı bir şey yapma gereği duymayacaksınız. Birkaç gün içinde size ilham verecek bir haber olacak.

Para ve Şanslar
Eğer herhangi bir para kaybına uğrarsanız, bunu asla bir başarısızlık olarak kabul etmeyeceksiniz, ancak bir süre sonra öğreneceğiniz ve kurtaracağınız bir deneyim olarak. Bu dersleri özümsediğin zaman, her zaman her şeyden önde olursun.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.