Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
“En sıcak yuvaların görmediğimiz yerler” olduğu fikrine kapılacaksınız. Yani, sevginin tadını çıkarmak için eşinizle veya partnerinizle birlikte fildişi kulesinde emekli olacaksınız. Bekar, bu küresel ortamla, duygularınızın ritmine, geçmişini ve geleceğini unutacak şekilde tamamen özgür hissedeceksiniz. Size iyi gelen her şeyin tadını çıkarın, yakında sona ereceğini hatırlayarak.

Para ve Şanslar
Başkalarının mali sorunlarına dikkat etmeyin. Zenginlik ve titizlikle servetinizi yönetmeyi düşünün. Bugün finansal veya ticari işlemlere girmektan kaçının; felaket olmasa bile bilanço hayal kırıklığı yaratacaktır.basak burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
İyi sesler. Sadece arka plandaki direnciniz mükemmel olmakla kalmayacak, aynı zamanda fiziksel dengesini daha da arttıracak sağlıklı bir yaşam tarzını kendiliğinden benimseyeceksiniz. Küçük bir diyet düşünen tüm yerliler için, başlamak için ideal bir gün olacak: kolayca kilo vereceksiniz.

İş
Personel istihdam edenler, bugün yapılan iş üzerinde ciddi kontrol yapmak zorunda kalacaklar. İhmal edilebilir, bunun sonuçları işin istikrarını tehlikeye atabilir.

Aile
Lütfen sevdiklerinizle despot oynamaya çalışmayın. Aksi takdirde, ailenizdeki biriyle çatışmaya girersiniz. Sinirlerinizi sürekli yaşamaktan hoşnut olmadığını itiraf edin.

Sosyal Yaşam
Merkür’ün tavsiyesi: dışarı çıkın, her yere gidin ve biraz egzotik bir atmosferde manzara değişikliği arayın. Sevdiğiniz veya saygı duyduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizi derinleştirmeye, onlarla olan ilişkileri güçlendirmeye ve gerekirse bir çalışma ilişkisinden daha dostça ve daha samimi bir ilişkiye geçmeye çalışın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.