Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Hayatınızda farklı durumlar yaratacağınız bir gün. Bir insanın ilgisini çektiğinizi hissederseniz, nedenleri veya nedenlerini kazmaya başlamayın. Size mutlu olmak ve romantik bir macera yaşamak için size hayat veren bu fırsattan yararlanın. Bu Salı günü uzlaşma için ideal bir gün çünkü çevrenizdeki atmosfer olumlu ve tavrınız ile, sizin Rahibe burcunuzdaki sizin müminlerinizin Merkür’ün geriye dönük etkilerini tersine çevirebilirsiniz.

Yakın zamanda partnerinizle görüştüğünüzde, ilişkinizde ya da benzer bir şeyde sorunlar ya da davalar vardı, bugün rahat nefes alabilirsiniz çünkü her şey çözüldü. Bu pozisyonu varsaymaktan korkmayın çünkü neyse ki büyük bir verimlilikle geliştirebilirsiniz.basak burcu günlük burç yorumu 15 agustos 2018

Aşk
Şimdi bu düzeltmeler zamanıdır, çünkü bu döngüde, zamanın önünde konuşarak, dilden vazgeçerek ve zamanın en kötüsünden kaynaklanmayan şeyleri söyleyerek birçok hata yapılır. Eğer bu aksilikler yaşanırsa, bunu herkes için nasıl mutlu edeceğini bilirsiniz.

Sağlık
Şimdi burcunuzda hüküm süren kozmik enerji, tüm içsel Varlığınızı heyecan verici bir dalga ile kuşatır. İyi bilmediklerinizle bir tür samimiyet veya romantik ilişkileriniz varsa, büyük kötülüklerden kaçınmak için kendinizi yeterince koruyun.

İş
Ağustos ayının ikinci yarısı, çevrenizde olabilecek potansiyel işverenlerin önünde son derece sağlam bir tonda sizi projelendirecek. Eğer bir iş arıyorsanız, reddetme nedeniyle cesaret kırılmayın, çünkü Merkür’ün retrograd geçişinden dolayı gecikmeler olabilir.

Para ve Şanslar
Israr etmeyin, coşkularınızdan vazgeçmeyin çünkü bir hedef belirledikçe ve bunu başarmak için uğraşırken, bunu başaracaksınız. Tehlike, ilk engelden önce cesaret kırıcıdır ve sen de öyle değilsin, Terazi. Devam ettiğinizde devam edin, göz korkutmayın ve başarı ile taçlandırıldığınızı göreceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.