Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Başak işaretiniz, hakikatinizi anında görmenize yardımcı olan cebiniz direkt Mercury’den güçlü bir kozmik etki alıyor.

Hayallerinize, önsezilerine ve aldığınız sinyallere dikkat edin, çünkü Başak işaretinizde refah ve servet hareketleri olan potansiyel paranın bu gününde her şey mümkündür.basak burcu günlük burç yorumu 17 şubat 2018

Endişeli, çünkü aynı anda her şeyi yapmak istiyorsun ve bu acı baş ağrılarına ve kan basıncının yükselmesine neden oluyor.

Aşk
Seni seven insanlar, hem duygusal hem de fiziksel olarak daha fazla bağlılar ve bu tutkulu ilişkinin bir araya geldiğini garanti eden sevgiyle sürekli görüntüler alıyorlar.

Sağlık
Burçlarınızda çok dinamik gezegenlerle astrolojik açıdan bakarken kafanızdan cıva tarafından yayılan iyi titreşimler sonucunda vücudunuz genelinde canlanma yaşarsınız.

İş
Bugün ne yaptıysanız, bir dehana dokunacaksınız, iradenizin ve analitik kapasitenizi imzanıza uygun olarak uygularsanız, Başak burcu olarak iş tanıma ve hatta olası bir promosyona sahip olursunuz.

Para ve Şans
Başkalarının parasını idare ediyorsanız, hesaplarınızı çok açık ve yanlış faaliyetlerden ve dikkatsizlikten kaçınmak için kullanmalısınız; çünkü enerjinizi farklı etkinliklere dağıtmaya meyillidir ve zorluklara neden olabilir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.