Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Bu duygusal dürtüleri kontrol ve kanalize edin, Başak. Sizin tarafınızdaki sabırsız bir tavrın sizi bir arkadaşınızın veya bir çiftin önünde zor durumda bırakmasına izin vermeyin. Doğal dürtülerinizi izleyerek hareket edin, ama aynı zamanda, sözlerinize hassasiyetten ve hassasiyetten bir dokunuş koyarak, sizi aşacak bir şey söylememek için, her şeyden önce, henüz aşka hiçbir şey için söz vermeyin.

Cetvelinizin, doğrudan Merkür gezegeninin etkisi, kozmik dengenizi dengeler ve şimdi de tarafınızdaki son derece pozitif enerjileri çeken bir tondasınız. Kanuni bir oyun, bir piyango veya belki bir yarışma veya yarışma deneyin.başak burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Diğerleriyle, özellikle eşinizle iletişimde açıklık söz konusudur. Bugün duygularınızı ifade edin ve evlilik ya da ortak bir yaşam için planlarınızı mahvedebilecek yanlış yorumlamalar ve yanıltıcı durumlardan kaçının.

Sağlık
Alerjik hastalıklardan muzdarip olursanız, her şey Pazar gününün geçmesiyle olur, ancak mide rahatsızlığını hissederseniz, Başak burcunuzda bulunan gezegensel paralelliğin şu andaki etkisini toprak elementiniz üzerinden geçerken alırsınız.

İş
Elektrikli ekipmana ya da yüksek risklere katılırsanız dikkatli olun, çünkü biraz dağınık olabilir ve istemediğiniz bir kazaya neden olabilirsiniz. Tehlikeli bir iş için nitelikli bir kişi değilseniz ve herhangi bir durumda belirtilen önlemleri ve güvenlik önlemlerini ihmal etmeyin, aptalca bir şey yapmayın.

Para ve Şans
Para ve servet kolay gelmiyor ve karşılaştığınız aksilikler sürecin bir parçası ve ondan öğrenmenize yardımcı olacak bir yol. Korkuları geride bırakın ve şu anda kafanızda dönen ekonomik fikirlerinizi cesurca uygulayın.

Bugün Başak Astrolojisi Nedir? 2 Haziran 2019?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: aziminiz, sebatınız ve aklınızdaki bir projede veya planınızda ısrar etme yeteneğiniz.
Bugün burcunuzdaki tehlikeli eğilim Başak: sahip olduğunuz kaynakları kullanmak için tereddüt edin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Çok fazla tereddüt etmek veya etrafınızdakilerde rahatsızlığa neden olan kararsız bir şekilde hareket etmek.

2 Haziran 2019’daki Başak Çift Yaşam Tahmini Nelerdir?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz bir toprak veya su işareti, özellikle de Başak, Oğlak, Kanser ve Balık burcunuzsa, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecektir.
En gergin ilişki: Gerilimler, Kova gibi hava işaretleri ve ayrıca ateş elementinin Koçu ile ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: Oğlak ve Su ile en iyisi Oğlak ve Kanser ile uyumlu olan bir tondasınız.
Bekarsanız: Bir ayın başlangıcı, aşk hayatınızı görme biçiminizi değiştirecek olan duygusal yeniden doğuş aşamasının başlangıcını da işaretler.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.