Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Merkür, sevginizdeki etkilerini uygulayarak, evli hayatınızda yararlı bir etkiye sahip olacaktır. Faydalı dürtüleri sayesinde, bu gün eşiniz veya partnerinizle neşe ve uyum içinde yaşanacaktır. Seni canlandıran sevginin ateşini özenle koruyarak, mutluluk şansını binde ikiye çıkaracaksın! Tek, mevcut astral konfigürasyon göz önüne alındığında, sevginizle, ya da bu gün içinde karşılaşacağınız sevgiyle, sevginizle, suçunuzla, hassasiyetle, harika bir anlayışla karşılaşacaksınız.

Uranüs’ün olumlu hareketi sayesinde, evli hayatın çok mutlu olacak. İki kişilik mutluluk gününüzü aydınlatacak. Çifteğinizin sıkıntı veya dengesizlikten bıkmayacağından emin olursunuz. Bekar, bu gün çok faydalı olacak. Birçok yalnızlık için önemli bir toplantı olacak; Şimdi, kim bilir, sizi büyüleyecek toplantılar. Her halükarda, sevgideki mutluluk sizin erişiminizdedir.basak burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Astral iklim, iş dernekleri için uygun olmayacaktır. Eğer bir finansal ortağa sahipseniz, onların hizmetleri olmadan yapmayı tercih etmedikçe ilişkiyi kırmak isteyebilirler.

Neptün’ün bu konumu, sizi son derece karışık bir finansal iklimde yaşatabilir. Ya anlaşılmamış insanlarla uğraşıyor olacaksınız, ya da hazırlayacağınız eski borçları ya da anlaşmazlıkları göreceksiniz ya da tüm kefaletleri unutmak için hesaplarınızda olacaksınız.

Sağlık
Temel direncin ve temel sağlığınız iyi olacak. Bununla birlikte, Mars ile saymak zorunda kalacaksınız: enerji ustası size enerji dengesizliği veya sinir gerginliği anları getirebilir. Yoga gibi rahatlatıcı ve dengeleyici bir aktivite yapmak ya da yumuşak cimnastikle uğraşmak ya da hiç bir zaman yaşamamaktır.

Jüpiter ve Venüs, senin formun olacak. Bu iyi haber, çünkü seni memnun edecek bir yaşam sevinci göstereceksin. Ama eğer diyetiniz konusunda duyarlı değilseniz, bu iki gezegen küçük bir sindirim problemine veya cilt reaksiyonlarına değer olabilir.

İş
İşinizde bir zarafetin tadını çıkaracaksınız. Son çabalarınız maaş vermeye başlayacaktır: onlar, terfinize veya arzularınıza daha iyi uyan, terfi, daha belirgin bir konum veya yeni sorumluluklar ile sonuçlanacaklardır. .

Bir çalışma toplantısında önemli değişiklikler meydana gelebilir. Sizin için karlı olma şansları var! Dalga tarafından tercih edilmenize izin vermek için gerekli adımları atın.

Aile
Venüs’ün bu yönü ile, aile ilişkilerinin cennet gibi olacağını umuyorum. Satürn ve Ay’ın zararlı etkilerini hesaba katmadan, aralarında uyuşukluk ekmeye yemin etmiş olan bu olurdu. Ama her şey evdeki davranışınıza bağlı olacaktır.

Sonuç olarak, aile hayatınız Jüpiter’in himayesinde sıcak, samimi ve tatmin edici bir ortamda gerçekleşecektir. Çocuklarınıza daha fazla zaman verin, aksi takdirde uzun vadede terkedilmiş hissedersiniz.

Sosyal Yaşam
Dostu hayatı ihmal etmeyin. Yeni ilişkiler sizi olağan çemberinizden çıkaracak ve sizler için tam olarak bilinmeyen çevrelere katılma fırsatına sahip olacaksınız, bu da şüphesiz ufuklar açacaktır.

Saklamak, rahatlamak ya da barış yapmak istediğiniz herhangi bir şey vaat etmeyin. Tanrıya olan bir dileğin sözünü dikkate almalıyız. Bu davranış tarzını benimseyin: “Sözünü aldın mı?