Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Samimi macera ve keşifler döngüsüne giriyorsunuz. Ay’ın yoğun etkisi cetveli Merkür’ün aksiyonuna katılır, zıddı tablonuzu yönetmeye başlar ve sizi özel duygusal durumlara sokar.

Romantizma özgürsanız, hayatınıza gelen yabancılara ya da yeni gelenlere dikkat edin, ancak eğer kıskançlığa neden olabileceği ve istikrarlı ve hoş bir aşk ilişkisine neden olabileceğinden, coşkuyla dikkatli olabilirsiniz.basak burcu günlük burç yorumu 20 şubat 2018

Denge duygusunu her şeye çalışmak için koyun, bir uzman olduğunuzdan ve arkadaşlarınızla değil, sizin için çok şey ifade eden kişi ile ağlayacak bir şeyiniz olmayacaktır.

Aşk
Parlak bir atmosfer sizi çevreliyor. Bu, “sevecen rakipler” olarak düşünülenlerle çok fazla sosyalleştiyseniz eşinizde kıskançlığa neden olabilir. Dikkatli ol.

Arkadaşlık yapma ve onlarla paylaşma konusunda olumsuz bir şey yoktur, tehlikeli şey bu sınıra geçildiğinde ve bu salı bu salı gerçekleşebiliyor olmasıdır.

Sağlık
Biraz daha fazla sabır ve iradenizi koyarak, sağlık durumunuzu geliştireceksiniz, çünkü hayatınızdaki önemli bir astral devrimin ortasındasınız ve kendinizi güçlendirmek için olumlu bir şekilde yararlanmalısınız.

İş
Yeni seçenekler iş hayatınızda ortaya çıkar. Çevrenizdeki gezegensel etkiler, engellerin üstesinden gelmenizde ve işinizde daha iyi bir eğilimle ortaya çıkacak sorumluluklarla yüzleşmenizde size yardımcı olacaktır.

İstihdamınızla ilgili yasal bir yönetimde olumlu sonuçlar elde edersiniz.

Para ve Şans
Şans veya fazladan bir iş, beklenmedik parayı elinize alır. Yatırımlarınızı yaptığınız yolu analiz etmek ve her şeyi harcamak için somut tedbirler almak, ancak gelecek için biraz tasarruf etmek için iyi bir an. Tasarruf duygusunu derinleştirmelisin, Başak.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.