Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Ay’ın burcunuzdan ayrılması her şeyi şok eder. Bu günki en önemli şey potansiyelinize olan güveninizi kaybetmemeniz ve aldığınız yolda ısrar etmeye devam etmenizdir, Başak. Gerisini siz yapacaksınız. Aşık olarak biraz endişelisiniz, ancak diğer insanların motivasyonlarını daha iyi anlayabiliyorsunuz.

Bugün altıncı hissiniz çok keskindir, çünkü ay geçişi daha fazla meditasyon yapmanıza yardımcı olur ve sizi iyi bir şeye götürmeyecek sonuçlara hemen atlamaz. Hayatınızda çok karmaşık, yeni bir insan ortaya çıkıyor.başak burcu günlük burç yorumu 25 mayıs 2019

Aşk
Bu cumartesideki aşk gerçekliğiniz, hayatınızla olacağını düşündüğünüzden çok farklı, Başak. Şimdi, kendinizi kalbinizde tutmak için ne yapmanız gerektiğini iyi biliyorsunuz ve o kişinin bir an için kaybedeceğinizi düşündüğünüzü düşündünüz.

Sağlık
Mantıklı ol, Başak. Çevresel risklere karşı çok duyarlısınız. Yükseklikler, elektrik tesisatları gibi tehlikeli şartların olduğu ve sağlığınızı etkileyebilecek amonyak ve dezenfektanlar gibi güçlü kokusu olan yerlerden uzak durun.

İş
Geçmişte sizi tam olarak geliştiremeyeceğiniz yeni bir iş veya etkinlik hakkında endişelendiğiniz belirli sorunları çözmenin birkaç yolu vardır. İş gerçekliği sandığınızdan daha iyidir.

Para ve Şans
Bütçenizde sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olacak bir ekonomik ayarlama dönemine giriyorsunuz. Fikirleriniz artık daha fazla dinamizm ile akıyor ve bilgi ve deneyimlerinize fayda sağlamak ve para kazanmak için fırsatlar sunulacak.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.