Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Mayıs ayının bu son günleri, varoluşsal realiteniz Başak içinde farklı durumlar ortaya çıkar. Duygusal istikrarınıza dikkat etmezseniz, kim yapacak? Kendini kimsenin kullanmasına izin verme. Bu döngü çok yoğundur, birden fazla görevi çözmekle meşgul olacaksınız ve bu yüzden iyi bir organizasyona ihtiyaç var.

Vaktinizi iyi kullanırsanız, arkasında hiçbir şey olmayacak ve akşama kadar aklınızdaki her şeyi yaptığınız gibi rahat bir nefes alacaksınız.başak burcu günlük burç yorumu 26 mayıs 2019

Aşk
Muhtemelen, başlangıçta memnuniyetle karşılanacak bir kişiye ev sahipliği yapmalısınız, ancak bu, samimi yaşamınızı biraz zorlaştırabilir. Öyleyse, incelik ve iyi kalpli davranın, ancak bu durum için mutluluğunuzu veya aile dengenizi göstermeyin. Gizliliğinizi koruyun ve hiçbir şey ya da hiç kimse için taahhüt etmeyin.

Sağlık
Geçmişte alkol ya da uyuşturucu kullanmakta zorlanıyorsanız ya da ailenizin yakın bir üyesi bu durumdaydı. Bugün dikkatli olmalısınız çünkü bu problemi günümüze getirebilecek belirli bir gezegensel titreşim vardır.

İş
Çok fazla sağduyu, Başak. Şu anda size süslü ve olası olmayan bir şey için para ve fayda sağlayan istikrarlı bir iş bırakmayın çünkü şimdiki zamanınızı riske atarsınız ve geleceğinizi tehlikeye atarsınız. Böyle bir adımı atmadan önce imkansızı önermediğiniz ve şarlatanlar ve maceracılar olmadığından emin olmalısınız.

Para ve Şans
Perspektif içinde iyi iş var. Önemli olan, ortaya çıktıklarında ve tereddüt etmediklerinde onlardan nasıl yararlanacağınızı bilmenizdir. Başlangıçta bir şeyi kaybedersen bile, buna değecek. Her şeyin risk olmadan gerçekleşmesini bekleyemezsiniz ve herhangi bir ekonomik hareket her zaman vardır, iyi bildiğiniz Başak.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.