Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Ay öğesinin başlangıcında hava elemanının bir işareti ile aşkın güzel bir evresi yaşarsınız ve bu yüzden onu sadece sorunlara ve sıkıntılara neden olan kıskançlık ya da kavgalarla bozmayın. Aşk alanında ve bugün sizi kuşatan fetih aurasıyla heyecan verici bir ton var ve tehlikede bir ilişkiyi yeniden yapmak için ilk adımları atabilirsiniz.

Tartışmayın, kavga etmeyin, başkalarını her zaman eleştirmenliğinizi zihniyetle zikretmeyin, özellikle şu anda sizin cetveliniz, cehenneminizdeki Merkürünüz var.basak burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Duygularınızı özgürce ifade etme şansına sahip olacaksınız, çünkü size yakın olan kişi kalbinizi açacak ve önümüzdeki mayıs ayı için kişiliğinizi süsleyecek heyecan verici bir ilhamla sizi sarmaya başlayacak.

Sağlık
Bugüne kadar yaptığınız birçok iş ya da meslekte, egzersizleriniz için kırk dakika, enerji ile koşu ya da yürüyüş yapmak bile olsa, sizi terleten ve toksinleri ortadan kaldıran her şey en çok belirtilmiş olanıdır.

İş
İş sektörü ile ilgili kararlarınız doğru ve ihtiyatlı. Bugüne kadar birçok bekleyen problemi çözmeyi başardınız ve işinizde aldığınız şeyden memnun ve tatmin olmuş hissedersiniz. Bir iş arayanların, nisan ayı olan nisan ayından daha hızlı bir şekilde alabilecekleri bir ay geliyor.

Para ve Şanslar
İşler iyi gidiyor, ama daha iyi bir hale getirmek için sınırları iyi bir şekilde ayırmanız ve net hesapların arkadaşlık eden ve sevdikleri için ekonomik konulardaki partnerinizle romantik bir şekilde ilgilenmemelisiniz.