Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mart 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mart 2018

Yeni ayın arifesinde, Mart ayının son ayındayız! Kendinizi mutlu olma olasılığını reddetmeyin. Bekar ya da bekar değilseniz ve beklenmedik bir yolculuk, hakkında çok az şey bildiğiniz bir kişiyle birlikte görünür, ancak kimler ilgi çekici olabilirse, onu reddetmeyin ve kabul etmeyin.

Maceralarını yaşa! Çok sezgiselisiniz çünkü Ay’ın ateş elemanına hareket eden karşıt işaretiyle geçişi altıncı hissinizi uyandırır ve ne yapmak istediğinize odaklanmanıza yardımcı olur.basak burcu günlük burç yorumu 30 mart 2018

Para yeni bir şirkette size akacak. Sabırsız olmayın, günlük işlerinizde sunulan her şeyi alın.

Aşk
Yenileme günü. Düşündüğünüz şey, aşk hayatınızda gerçek olur ve hatta eşiniz olmak için tüm şartları yerine getiren bir kişiyle evlilik veya özgür bir birlik olabilir.

Sağlık
Size biraz daha fazla özen göstererek, iyi bir diyet ve faaliyetlerinizin dengesini uygun bir şekilde sağlayarak sağlığınızı koruyacak ve ilgili değerlendirmelerinizi yapmak için gerekli olandan daha fazla doktora gitmeniz gerekmeyecektir.

İş
İşleri zamanında yaparsanız ve bugün ne yapmanız gerektiğine son dakika için gitmezseniz zorluk yaşanmayacaktır.

Üzerinde çok gözlerin var ve seni bulmak için birçok insan var. Bunun için endişelenmeyin, işinizi ve sürenizi yapın.

Para ve Şanslar
Son dakika planlarınızı, yeni fikirler ve yeni projeler getiren bir arkadaşın gelişiyle değiştirecekler.

Ancak, herhangi bir yeni ekonomik plan yapmadan önce, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan her türlü ihtimal ile karşılaşmanız için bir ihtiyatınız olmalıdır.