Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Cemaatinizin belirli etkilerinden dolayı bu cumartesi günü ayın geçişine katılan hislerinizde biraz güvensizsiniz. Kıskançlık ya da asılsız endişeler sahnelerine götürecek bir şekilde güvensiz ve aşırı duyarlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Eğer olumsuz bir dedikodu alırsanız veya bir ihanet veya mağlubiyet düşüncesiyle saldırıya uğrarsanız, yanlış veriler olabileceğinden bunlara dikkat etmeyin.basak burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Karar vermeden önce eylemlerinizin veya kelimelerinizin sonuçlarını düşünün. İlk izlenim bittiğinde, her şeyi farklı bir şekilde göreceksiniz, daha fazla netlik ve daha kolay nefes alın.

Aşk
Aşk senin tarafında. Bu sizin sevdiklerinizle ve her şeyden önce sizi seven her kişi ile paylaşmak için Cumartesi gününüz kutlu olsun.

İlişkinizi tam olarak yaşayın ve herhangi bir karanlık düşüncenin zevk aldığınız mutluluğu bulutlamasına izin vermeyin.

Sağlık
Özellikle sırt ağrılarından muzdarip olursanız, şifa verici bir etki alırsınız.

Bir hastanede ya da tıbbi bir kurumda kalmayı gerektiren bir operasyon ya da tedaviden sonra iyileşmeniz teşvik edilir.

İş
Şu an iş hacminde neler yaptığınızı değerlendirmek için hemen değerlendirin. Mevcut işinizde iyi hissediyorsanız, katılımınızı arttırmak için daha fazla zaman harcayın. İş hayatınızda istenen istikrarı elde edeceksiniz.

Para ve Şanslar
Çalışmak için denge duygunuzu koyun. Beklenen kazancı almazsanız endişelenmeyin.

Çevrenizde alım ve paranın artmasını destekleyen iyi gezegensel hareketler vardır, ama sabırlı olmanız gerekir, böylece başkalarına yük olmaksızın zamansızlık yüklenir.