Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Merkür’ün hava elemanına geçişindeki doğrudan etkisiyle, bu aşamayı mutlu edebilecek beklenmedik bir zevk yolculuğu potansiyeli var. Ortamınızdaki koşulların ne kadar çabuk geliştiğine ve geçmişte sizi endişelendiren sorunları çözmeyi nasıl başardığınıza şaşıracaksınız.

Dost canlısı bir kişi sizi şaşırtacak bir itirafta bulunacaktır. Duygusal manzaralarınız, yapmak istedikleriniz ve yapabilecekleriniz konusunda daha net ve netleşiyor, kalçalarınız artık çok doğru.başak burcu günlük burç yorumu 31 mayıs 2019

Aşk
Aşk, başka bir yere bakarak farketmemiş olsan da, hayatında gizlidir. Bugün, zodyak gününüz olan Cuma, hiçbir şey veya hiç kimse tarafından boğulmanıza izin vermeyin, ileriye doğru devam edin, duygularınızı fethetmeye doğru ilerlemeyin ve kendinizi ifade etmekten korkmayın, şimdi doğrudan rızanızla, saygınız yüksek.

Sağlık
Endişeli hissediyorsanız ve sinirlerinizin size daha büyük bir soruna neden olacağını düşünüyorsanız, sabırsızlanmayın. Derin bir nefes alın, başkalarının sizin için endişelerini önleme ve her şeyin nasıl üstesinden gelindiğini göreceksiniz. Sağlık en büyük hazinenizdir ve mutlu bir şekilde Başak burcunuz bunun farkındadır.

İş
Sizden bir üst, başlangıçta sizi rahatsız eden bir şeyi işaret ederse, onu göz ardı etmeyin. Sonunda, işinize ve şu anda yaptığınız faaliyete daha fazla özen göstermek bir tür uyarıdır. Sorumluluklarınızı iyi yerine getiriyor ve zorluk çekmeyeceksiniz. Elbette, mükemmeliyetçi kişiliğiniz bu gözlemlerle kendini kötü hissediyor, ancak belli bir açıyla bakarsanız, göründüğü kadar korkunç olmadığını göreceksiniz.

Para ve Şans
Denetimi alıştırın çünkü beyninizi çok üretken bir şeyde kullanıyorsanız ve diğer konularda dağılırsanız ve size para verebilecek olan şeylere iyi konsantre olmazsanız, bu aşamada sizin için en iyisi olan fırsatları, enerjiyi ve zamanı kaybedersiniz. Yılın.

Bugün 30 Mayıs 2019’da Başak Burç Nedir?

Bu Cuma aşk enerji seviyesi: orta, orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: dinamizminiz, yeni bir göreve verdiğiniz ilgi.

Bugün Cuma günü Başak burcundaki tehlikeli eğilim: arkadaşlar ve ortaklar arasında sürtünmeye neden olan diğerlerinden çok fazla talep edin.
Nelerden kaçınmalıyım: beklenmedik bir şekilde bir kredi kartı almaktan gereksiz yere borç almak.

Başak burcu ve çift yaşamındaki Başak Aşk Bugün 30 Mayıs 2019’da mı?

Bugün en iyi ilişki: Bu cuma, Başak burcunda ve ayrıca su elementinin Yengeç’inde daha iyi ilişkiler oluyor.
En gergin ilişki: Gerilim Koç veya Kova ile ortaya çıkar.

Mevcut uyumluluğunuz: Boğa, Başak ve Oğlak, yani tellürik işaretler ve ayrıca su, Yengeç ve Akrepn ile özellikle de Balık ile iyidir.
Bekarsanız: taahhüt ve vaatlerden kaçının, bu başkalarının şirketini takdir etme döngüsü olmalıdır.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.