Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Bu en iyi evlilik günlerinden biridir. Venüs ve Jüpiter, özellikle mutlu sevgililere söz verir. Mutluluk, buluşma, aşırı tutkusu olmayan, aynı anda basit ve derin bir mutluluk, iki ile lezzetli bir şekilde tadına varacak. Tek, zayıf şekilli Ay seni çok zorlayacak. Bu yüzden kimsenin seni baştan çıkarma şansına sahip olmayacağını zorluyor. Anlamlı bir toplantı yapmak istiyorsanız, belki de çubuğu biraz daha düşük bir değere ayarlamanız gerekir.

Para ve Şanslar
Olağanüstü şanstan bir gün sizin için olacak, tüm olası avantajları çizmek için gerekli olacak. Yıldızlar, toplam desteklerinden mali olarak sizi temin edecektir. İşinizin mutlu bir evrimine güvenebilirsiniz. Ancak, kıskançlığın yolunuza çizemeyeceği engelleri aşmak için çok esnek ve diplomatik olmanız gerekecektir. Sağduyulu ve mütevazı olun.basak burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Birçok gezegen, temanızın sağlık sektörlerini etkileyecek: Güneş ve Merkür’ün yapacağı gibi sizi uyarmak, aynı zamanda Mars-Uranüs tandeminin de gösterdiği gibi sizi kızdırmak. Makul ise her şey iyi olacak. Aksi halde, bazı kalp çarpıntısı yanı sıra küçük bir kaza sorunu.

İş
Her şey senin etrafında hareket edecek. Önemli başarılara açılabilecek derin bir değişim günü olacak. Ancak, yeteneklerinizi abartma. Fikirleriniz ve projelerinizde kesin bir seçim yapın. Sadece en gerçekçi projeleri seçin, mümkün olan en kısa zamanda tamamlanabilecek olanları seçin ve yerinde çalışın.

Aile Hayatı
Aile hayatınız vurgulanacak. Çatının altındaki atmosfer sıcak olacak. Eğer ailenin bir babası (ya da anne) iseniz, çocuklarınızın size ne söyleyeceğine dikkat edin. Gerçekten çok büyük bir sezgi aşamasından geçecekler. Hayalleri, küçük olduklarında icat ettikleri hikayeler heyecan verici olacak.

Sosyal Yaşam
İyi hissettiğiniz için aksiyonun kalbinde kalın. Ancak şu anda bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa davalarda bataklık yapmayın; dostane bir çözüm aramak daha iyi olurdu.