Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Rahatlayın! Evli hayatınız, olağanüstü bir astral konjonktür sayesinde beklenmedik sevinçler yaşayacak. Kalbin partide olacak ve durma zamanı olacak. Yalnız iseniz, büyük duygular sizi canlandıracak ve kalp alanında takdire değer olan sevinçler getirecektir. Ek olarak, ikinci dekanda olursanız, sizden önce sizi vurgulama ve başarıdaki başarınızı kolaylaştıracak bir gününüz olacak.

Para
Böyle bir astral konfigürasyonda, gümüş şans, neredeyse iradesine karşı tabanlarınıza yapışacaktır. Ne yapmak istediğiniz hakkında iyi bilgilendirilmiş olmanız koşuluyla, ondan büyük bir larva bekleyebilirsiniz.basak burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Satürn’ün bu yönü ile, özellikle kırmızı olmak üzere çok fazla et tüketme eğiliminde olacaksınız. Bu, uzun vadede sizi, birçok şekilde zararlı olduğunu kanıtlayan, büyük miktarlarda, yağ içeren et ürünlerini zehirleyebilir. Özel gereksinimlerinize göre ayarlanmış sağlıklı ve dengeli beslenme ile ilgili bazı temel kavramları öğrenmek için diyetetik hakkında iyi bir kitap okumaya başlayın.

İş
Muhtemelen iyi ya da en azından makul olduğunu düşündüğünüz çalışma konularını veya projelerini sunacaksınız. Olası tuzaklar dikkat! Müzakere etme kapasiteniz, bugün Merkür’ün kötü muamele gördüğü eylemle bir ölçüde engellenecektir. Herhangi bir karar vermeden önce dikkatlice düşünün; Daha sonra problemlerden kaçınacaksınız.

Aile
Aile sektöründe iyi astral etkiler. Çocuklarınız iyi akademik veya atletik sonuçları rapor edecek ya da müzik teorisini coşkuyla öğrenecekler. Bu senin gururunu düzleştirecek. Öyleyse, sevgili çocuklarla olan ilişkiniz iyi olacak.

Sosyal hayat
Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim zorlukları bir dizi yanlış anlamaya ve yanlış anlamaya neden olabilir. Zamanında şeyleri netleştirmek ve karmaşık karışıklığı önlemek için arkadaşlarınızla samimi bir açıklamaya sahip olmak için acele edin.