Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Cetveliniz Merkür ile bu Cumartesi günü Ay’ın geçişi arasında kurulan dinamik denge elverişli. Tepkileriniz artık daha mantıklı ve kayıp olduğunu düşündüğünüz bir dostluğu ya da sevgiyi kurtarabilirsiniz.

Hayatın uygun bir ritimde ve mutluda ilerliyor. Sezgileriniz vurgulanır ve gerçekliğin nerede olduğu ve yanlışlığın olduğu yerde hızlı ve oldukça etkili bir şekilde keşfetmenizi sağlar. Bu günde, karşılaşabileceğiniz herhangi bir güçlükte yüzünüzde bir gülümseme ile yüzleşmenize izin verecek bir şans ve iyimserlik dokunuşu var.basak burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Diğerleri direk. Belki bir çözüm bulamadığınız problemler vardı, ama bu cumartesi günü hangi tarafın gerçek olduğunu ve nasıl tepki vereceğinizi açıkça göreceksiniz.

Sağlık
Temiz havaya ihtiyacın var ve dışarıda egzersiz yap. Doğal bir sitenin turu, bir saat bile olsa, tavrınız üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak ve genel şartlarınızı fiziksel ve zihinsel olarak geliştirecektir.

İş
Çabalarınızı tanımak sizi rahatsız eden bir şey. Eğer işsiz iseniz umutsuzluk yapmazsanız, zamanınız yakında gelir. Eğer istikrarlı bir işin varsa, iyi desteklenirsiniz ve işinizi ilerletmek için fırsatlar sunacaksınız.

Para ve Şanslar
Anlayışınızı netleştirin çünkü net sezgiler alıyorsunuz ve onlara katılırsanız doğrudan doğruya gidebiliyorsunuz. Şans yolunda iyi bir dalga var ve yasal oyunlarda çok para kazanabilirsiniz.