Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Aşk
Yerliler için, sevginin ilk zamanlarını hatırlatacak olan bir tutkunun anı ile vaat eden büyük bir hassasiyet günüdür! Ruh eşini arayan bekarlar, birkaç farklı insanla dışarı çıkıyor ve tüm davetiyeleri kabul ediyorlar.

Utangaç olma, yenilgiye uğratma ya da hayal kırıklığına uğratma. Bu basit ipuçlarını takip ederseniz, heyecan verici ve kararlı bir karşılaşma çok yakında gerçekleşebilir.basak burcu günlük burç yorumu 9 şubat 2018

Para
Gökyüzünün para ile ilgili alanları herhangi bir gezegenden etkilenmez. Bu yüzden gerçek bir sorununuz ya da iyi sürprizleriniz olmamalı! Bütçenizi açık bir şekilde yönetmek size kalmış: bu, bakiyenizi korumanın en iyi yolu olacaktır.

Daha dikkatli olursanız, muhtemelen tüm borçlarını geri ödemeyi ya da tasarruf etmeyi bile başarabilirsiniz.

Sağlık
Gün sağlık açısından oldukça elverişli olacaktır. Enflamatuar hastalıklardan muzdarip olursanız, Neptün’ün iyi yönleri sayesinde önemli derecede azalacaktır. İyi durumda olacaksın.

Ancak mide rahatsızlığının riskinden haberdar olmak gerekecek. Korur, yağlı bulaşıkları, sosları kaldırmaktan kaçının.

İş
Uranüs gezegeninin etkisi altında, kariyeriniz yeni bir dönüş alabilir. Ancak çok cezbedici tekliflerle aldanmayın. Uzmanlara danışın ve yanılmadığınızdan eminseniz işaretleyin.

Aile
Muhtemelen çocuğunuzdan sürekli olarak aldatan hoşnutsuzluk ve öfke duyacaksınız.

Fakat ne suikastlar ne de cezalar durumun düzeltilmesi için etkili olmayacaktır. Bu çocuğu anlamaya çalışmanız gerekecek. Her durumda, “hiçbir şey çocukların olmasını istememekten daha az makul” olduğunu bilir.

Sosyal hayat
Gezegende Jüpiter’in kolu olacak. Sizin için, idari ve hukuki düzeyde koruyucu bir faktör olarak oynayacaktır. Bu gün, dava açan bir davayı dava açmak veya çözmek için harika bir zaman olacak. Ayrıca, küfürlü olduğunu düşündüğünüz vergi diktatörlüğünün önlemlerine karşı etkili bir şekilde kendinizi savunabilirsiniz. Öyleyse, devam edin, kesinlikle başarılı olacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.