Başak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Sizi kontrol etmeye çalışan ve hayatınızı nasıl yaşayacağınızı söyleyen, tartışmasız ve müdahaleci bir kişi olmadan, konuşmasız, ayrıcalıklı ve şık bir şekilde hareket etme şansına sahip olacaksınız. . Sınıf dolu cevapların sana yakışacak, Başak. Sizi zedeleyebilecekleri için pek zeki olmayan insanlarla tartışma yapmaktan kaçının.

Sizin için en başarılı şey, uzak durmak ve başkalarının yorumlarından veya görünümlerinden etkilenmenize izin vermemek. Sezginizi ve deneyiminizi her zaman uygulayın, ancak daha iyi sonuçlar elde etmek için sakin ve huzur gerektiren durumlardan önce duygusal bir şekilde davranmamanız için mantık ve sağduyu ile de değiştirin.başak burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Venüs’ün yaklaşımından Pollux’un yıldızına kadar bugün aldığınız enerjiden yararlanın. Aşk ilişkinizde hassas bir kararı ertelemeye devam ederseniz, kendinizi daha da karmaşık hale getirebilirsiniz. İşe yaramayan, işler veya faydalar atılmalıdır, böylece yeniden büyüyüp yeniden özgür olabilirsiniz.

Sağlık
Günlük iş ve para problemlerinizi çözdükçe çok daha iyi bir sağlık hissedeceksiniz. Bu gün spor salonuna gitmek, biraz aerobik aktivite yapmak ve yoga yapabileceğiniz, aktif olarak kayıt olabileceğiniz ve katılabileceğiniz bir yer varsa idealdir.

İş
Mevcut istihdam durumu çok fazla sabır gerektirir, çünkü her şey planladığımız gibi olmaz. Koşullara nasıl adapte olacağınızı biliyorsanız, işinizde olumsuz olan bir şeyin gelecekten faydalanabileceğiniz mutlu bir duruma nasıl dönüştüğünü göreceksiniz.

Para ve Şans
İyi bir ekonomik büyüme dönemi başladı ve yakında paranızın nasıl kazandığını ve kârınızın arttığını göreceksiniz. Son dakika taahhütlerini vermelisin, ama buna değer çünkü çabaların, hak ettiğin refahla ödüllendirilecek.

Bugün Başak Burcu Nedir, 9 Haziran 2019

Bu Pazar günü enerji seviyesini seviyorum: güçlü.
Avantaj vermeniz gereken kozmik dinamikler: bugünün diğer durumlarda olduğundan daha fazla olan karakteristik analiz kabiliyetiniz gerçeği fanteziden ayırmanıza yardımcı olacaktır.
Günümüzdeki Başak burcundaki tehlikeli eğilim: samimi olmayanlarla zaman geçirerek değerli arkadaşlıkları ihmal etmek.
Nelerden kaçınmalıyım?: Diyetimi ihmal et ve verdiğim iyi sonuçları vermeyi bırak.

Bugün Başak Aşk Burç ve Çift Yaşamı Nedir? 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: eşiniz kara ya da su işareti, özellikle Başak, Oğlak, Yengec ve Balık burcunuzsa Balık burcuysa, bu Pazar günü işler çok iyi geçecektir.
En gergin ilişki: Gerilimler, Kova gibi hava işaretleriyle ve ayrıca ateş elementinin Koç ile ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: Oğlak ve Yengec ile en iyisi olan dünyanın ve suyun diğer unsurlarıyla uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: Hafta sonu planlarınızı, düşünmediğiniz bir şeyi yaparak değiştirmeye karar vereceksiniz, ancak bu çok iyi olacak.