Başak Günlük Burç Yorumu 01 Şubat 2018

Başak Günlük Burç Yorumu 01 Şubat 2018

Aşk
Aşk hayatınız Jüpiter’in mükemmel görüntüsünden faydalanmak için en iyi şekilde yerleştirilecektir. Eğer yeni tanıştıysanız kendinize küçük bir kaçış yapın, ikiniz de.

Zaten birlikte yaşıyorsanız, bir çift veya bir aile olarak daha fazla samimiyet anı paylaşmak istersiniz. Yalnız iseniz, Venüs sizi son derece yanıcı yapacak, en kötü kötülükleri aşık yapmaya hazır olacak.basak günlük burç 1 subat 2018

Para
Pluto’nun bu konumu, birçoğunuzun geçmiş fiillerin sonuçlarına bakması gerektiği anlamına gelir. Para ve planlama konusunda makul davrandıysanız, her şey düzelecektir.

Ama eğer mantarları oynadıysanız, çok fazla borcu ihlal ederseniz veya borçlarını ödemek için “unuttunuz”, bu sefer Cennet sizi yakalayacak.

İş
Yan çalışma, birkaç engeller yolunda duracak. Böylece projelerinizi harekete geçirirsiniz. Ancak bazen kolaylık sana uygun olmadığı için bazen biraz titrekleşeceksin.

Sağlık
Günün kozmik akışı, canlılığını artıracaktır. Fiziksel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz, ki bu kesinlikle moraliniz üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olacak.

Aile
Venüs’ün daveti üzerine, aile bağlarınızı güçlendirmeye çalışacaksınız ve dayanılmaz olduğunu düşündüğünüz bazı ev sorunlarını çözmek için onur noktası yapacaksınız.

Sosyal hayat
Gözlerinizin elması için özgürlüğünüze sahip olacaksınız ve hiçbir şeyin yapılmasını önleyeceksiniz ve kimsenin bunu engelleyemeyeceksiniz. Her zaman kolay olmayacak. Hatta muhalefetle karşılaşabilirsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.